Těžce vydřený bod

Těžce vydřený bod

19. října 2014

Dobříš – Hostouň 2 : 2 (2 : 1)

Po sérii porážek tentokráte dobříšští fotbalisté získali na domácí půdě bod, přestože  v průběhu utkání vedli o dvě branky. Hosté byli po většinu utkání nebezpečnější a domácí fotbalisté se spoléhali hlavně na rychlé protiútoky.

V samém úvodu minul houstouňský brankář Kolumbič míč, ale na brankové čáře stačil obránce zasáhnout. Po autu Maryšky byl v dobré pozici Karas, nepodařilo se mu však zpracovat včas míč. V 6.minutě napřáhl z 30.metrů Vostrý a míč se zatřepatel po prvé v síti. Po centru Karase překopl bránu Maryška. První střelu na domácí branku vyslal Šilhan, Jechrtovi však problémy nenadělala. Centr Nováka prošel „malým vápnem“ nikdo z hostů však míč nedorazil, následně se vyznamenal Jechort při „bombě“ Šilhana. Rychlý útok dvojice Maryška Karas výsledek sice nepřinesl, ale ve 29. minutě sebral Maryška míč váhajícímu Motlíkovi a únik zakončil druhou brankou. Největší možnost pak neproměnil Maryška, když zblízka trefil nohu hostouňského obránce. V závěru první půle vyvinuli hosté velký tlak, střelu Hanuščíka zastavila tyč a Karásek stačil odkopnout, po následném rohu zabránil vytáhl Jechort Hanuščíkovu hlavičku, ale po dalším rohu již v nastaveném čase, napravil Motlík svou chybu při druhé brance a hlavou snížil.

Druhá půle pokračovala stejně jako závěr první části utkání. Jechort postupně vyrazil nebezpečné střely Tichého, Elmana a Buranta, avšak v 55.minutě po nepřehledné situaci na hranici „šestnáctky“ došlo k faulu a Motlík proměnil na podruhé pokutový kop, když jeho první úspěšnou střelu nechal rozhodčí opakovat pro předčasné vběhnutí hostujícího hráče do „vápna“. Po této brance domácí hru vyrovnali, Vostrého střela však skončila nad břevnem, Maryškův polovysoký centr srazil protihráč na roh a úspěch nepřinesly ani pokusy procházky a Šraina. Na druhé straně zahrozil dvakrát Tichý, ale Jechort byl na místě. V posledních minutách utkání sevřeli dobříšští hosty před brankou, Pokorného střelu Kolumbič vyrazil, dvě střely Vostrého skončily nad brankou a nepřesně střílel i Šrain. Hosté tak nakonce byli spokojeni s jedním bodem a domácí tak již čtvrtý zápas čekají na vítězství.

Branky: 6.Vostrý, 29.Maryška – 45 a 56 (p. k.). Motlík

Rozhodčí: Tobiška

Diváků: 250

Dobříš: Jechort – Karásek, Ducho, Procházka, Machač –Vostrý, Nikl (86. T. Šebek), J. Liška (77. Pokorný), Šrain – Karas (65. Foltýn), Maryška

V příštím kole hrají dobříšští v sobotu ve 14.30 h. v Berouně.

(rw)

 

Dobříš B – Rosovice 2 : 2 (1 : 2)

Po prvním obdrženém gólu jsme přestali hrát. ve druhé půli jsme si vytvořili až drtivý tlak, ale výsledkem bylo jen vyrovnání.

Branky: 39. T. Šebek, 71. Grafnetr – 16. a 29. Tuháček

Rozhodčí: Máša

Diváci: 100

Dobříš B: Malý (20. Weber) – Kozohorský (71. Karásek), Zbíral, Pilecký, Svárovský – Šťastný, Suchan (80. Machač), Pokorný (60. V. Procházka), M. Řechka (46. Fic) – Grafnetr, T. Šebek
Rosovice: Švejnoha – Formánek, J. Peták, Kopecký, Pinsker – Soukup, Štaffen, V. Peták, Máša – Tuháček (81. Štofíra), Rampa (46. Gregorek)

Višňová – Dobříš C 5 : 0 (2 : 0)

Starší dorost

Dobříš – Beroun 2 : 3 (0 : 2)

Branky: Puchmajer, Hrubý

Mladší dorost

Dobříš – Beroun 10 : 1 (5 : 0)

Branky: Kukol 3, Hrubý 2, Balík, Kuchař, Rada, Semančík, vlastní

Starší žáci: Nymburk – Dobříš 12 : 0 (6 : 0)

Mladší žáci: Nymburk – Dobříš 8 : 3 Branky: Holman 2, Matějka

Starší přípravka:

Dobříš A – 1. FK Příbram 5 : 8 Branky: Vinduška 3, Škodný, Panuška

Dobříš B – Milín 12 : 8  Branky: Panuška 6, Fenyk, Škodný, Lavu, Diviš, Říha

 

Další novinky

Zobrazit všechny