TO BYL ZÁPAS!

TO BYL ZÁPAS!

17. října 2017

Začátkem října se hrál mistrovský zápas mezi mužstvy Dobříš A a Dobříš B. Myslíte si, že je to nesmysl, když oba týmy hrají jiné soutěže? Když Vám ale řeknu, že se jedná o mladší přípravky, tak už mi věřit budete.

Hráči se od začátku pustili do hry, jak je v této kategorii zvykem, s velkou chutí. Oba týmy praktikovaly velice variabilní způsob hry. Od systému 0+4, přecházeli postupně na 1+3, 2+2, 3+1 až na 4+0. Občas se do útočení zapojili i oba gólmani. Hráči obohatili fotbal i o zcela nové netradiční prvky jako rohový hod nebo aut z brankové čáry. Zabrousili ve hře i do jiných sportů. Takže byl vidět i hokejový bodyček, ragbyový mlýn, trojitý salchow, chvat uči-mata, eskymácký obrat, skok plavmo a další. Zaujalo i provedení penalty střelou mezi nohy brankáře. Zkrátka, bylo se na co dívat. Utkání zaujalo nejen diváky, ale i sportovního letce, který hru pozoroval při průletu nad hrací plochou. Výsledek není důležitý. Vlastně není ani znám. Branek padlo tolik, že se trenérovi vypsala propisovačka a došel papír. Ale dost legrace.

Kluky je třeba pochválit za předvedenou hru a ocenit jejich zaujetí pro fotbal. Věřme, že jednou budou dobrými nástupci současné dospělé generace. To si všichni přejeme a je to zřejmě to nejdůležitější v této kategorii. Na zápasy přípravek zatím chodí obvykle především rodiče a další příbuzní kluků. Je to možná škoda, určitě je na co se dívat.

Sportu zdar a mladému fotbalu zvlášť!

Další novinky

Zobrazit všechny