Turnaj SG pro Sedlčany

Turnaj SG pro Sedlčany

21. února 2015

DOBŘÍŠSKÝ POHÁR OPĚT ODVEZLA GARDA SEDLČAN

V dobříšské sportovní hale uspořádala v sobotu stará garda MFK Dobříš ve spolupráci s Okrašlovacím spolkem  Dobříš 6.ročník turnaje starých gard v halové kopané “Dobříšský pohár 2015” za účasti 10 mužstev.

letošní ročník zároveň pořadatelé pojali jako vzpomínku na nedávno zemřelého Jaroslava Vávru, který opustil řady fotbalistů MFK Dobříš, jak při slavnostním zahájení turnaje připoměl starosta Stanislav Vacek.

Pořadatelé rozdělili mužstva do dvou skupin, ze kterých po celodenních bojích vzešly semifinálové dvojice a zbylá mužstva sehrála zápasy o konečné umístění.

V prvním semifinále Senior Příbram porazil Nový Knín 3:1 a stejným výsledkem skončilo i druhé semifinále, v němž Sedlčany porazily nováčka turnaje, Nečín. po roce se tak opět probojovaly do finále.

V zápase o třetí místo se nakonec z vítězství radovala Nečín, a to až vpenaltovém rozstřelu, když utkání s Novým Knínem skončilo po vyrovnané bitvě 1:1.

Finálový zápas nabídl utkání  bohaté na šance, které však dokázali proměnit pouze staří páni Sedlčan.Zaslouženě tak zvítězilinad Seniorem Příbram 3:0 a obhájili lońské vítězství.

Pořadatelé vyhlásili nejlepším brankářem turnaje Karla Dostálka ze Senioru Příbram. Nejlepším střelcem se stal Míra Mařík z Nového Knína s osmi brankami.

Konečné pořadí: 1.Tatran Sedlčan 2.Senior Příbram 3. Sokol Nečín 4.SK Nový Knín 5. Worlovna Dobříš 6. MFK Dobříš 7. Lesy Praha 8. SK Jince 9. Bakera Praha 10.ZZN Příbram

 

Další novinky

Zobrazit všechny