Turnaje okresních výběrů v Dolních Břežanech

Turnaje okresních výběrů v Dolních Břežanech

24. ledna 2022

Chlapci MFK Dobříš roč. 2012 reprezentovali okres Příbram na meziokresním turnaji v Dolních Břežanech.

V sobotu 22. 1. se odehrál turnaj okresních výběrů kategorie chlapců roč. 2012. MFK Dobříš měl v tomto výběru hned pětičlenné zastoupení, dále zde byli kluci ze Spartaku Příbram, Nového Knína, Prostřední Lhoty a Pičína. Turnaj se výběru Příbram povedl, když jsme obsadili postupové druhé místo za výběrem Prahy východ. Výběr okresu Příbram se dále utkal s výběry Benešova, Kolína a Berouna. 12. 2. budou kluci reprezentovat náš okres na finálovém turnaji.

Reprezentantky MFK Dobříš ve výběru OFS Příbram na meziokresním dívčím turnaji přípravek

V neděli 23. ledna 2022 se ve sportovní hale v Dolních Břežanech uskutečnila Meziokresní soutěž SKFS přípravek dívek WU11. Ve výběru OFS Příbram reprezentovala náš klub děvčata Nikola Matysová a Julie Zbíral. V konkurenci okresních výběrů Benešova, Berouna, Kolína, Nymburka, Prahy – východ a Prahy – západ si dokázaly dívky OFS Příbram vystřílet výborné 2. místo.
Naše hráčky se v turnaji neztratily a vytvořily s holkami z Dalekých Dušník, Višňové, Jesenice, Rožmitálu, Příbrami, Bohutína a Pičína dobře fungující tým, který dokázal předvést nasazení a potěšit diváky fotbalovými momenty.

Další novinky

Zobrazit všechny