U10: Další víkend, další zápas

U10: Další víkend, další zápas

04. března 2024

O víkendu jsme dohrávali základní skupinu zimní ligy ve Zvoli. Vzhledem k začínajícím jarním prázdninám a další vlně nemocí jsme skládali tým trochu horkou jehlou. Naším soupeřem byl Spartak Průhonice.

Přestože soupeř na nás nastoupil s velkou aktivitou, naši se snažili odebírat včas míče, jen nám scházela trochu větší odvaha v průnicích do útoku. Naší devízou však byla snaha, bojovnost a obětavost jeden za druhého a tak jsme se soupeřem drželi výsledkový krok. První gól jsme dostali až po nějakých 15 minutách tvrdou střelou z dálky. I nadále jsme se snažili hrát naši hru a přes více obranných činností jsme občas dokázali nakouknout i na útočnou polovinu. Druhý poločas nám i přes ubývající síly jsme dokázali vyvinout i větší aktivitu a dokázal jsme si vytvořit i několik šancí a nakonec jsme vstřelili i jeden gól. Soupeř byl fyzicky vyspělejší (roč. 2013) a zaslouženě nás porazil, ale naši se neměli za co stydět. Celý zápas odbojovali, a snažili se o učené dovednosti. Ani za nepříznivého stavu jsme se neuchýlili k bezhlavým nákopům. Za což jsme si vysloužili pochvalu nejen od soupeře, ale hlavně velmi povzbuzující potlesk od rodičů.

MFK Dobříš – SK Spartak Průhonice 1 : 10

Sestava: Vojtěch Weber – Adam Sochor, Jiří Kinský, Jakub Budka, Karel Huřík, František Melša, Ela Roupcová (2015), Michal Sabota (2015), Václav Weber (2017)

Další novinky

Zobrazit všechny