U10 - První výhra

20. září 2024

MFK Dobříš B – TJ Spartak Rožmitál pod Třemšínem B 6:5 (1:3)

Sestava: Nájemník, Černý, Borovička, Doubek, Klimt, Pavlovič, Puchmajer, Balej, Sabota, Vostrý, Joska

Trenér Michal Doubek: Sraz a rozcvičku jsme jsme měli ve skvělé náladě a kluci vypadali, že jsou do druhého mistráku připravení a natěšení. Jak už to u nás bohužel bývá pravidlem, tak jsme ale do zápasu nevkročili úplně šťastně a cca v polovině zápasu prohrávali 1:3. V zápase byla obrovská řada nepřesností, ale kluci neztráceli chuť s tím výsledkem něco udělat. Do poslední třetiny jsme vlítli opět skvěle, jak už to v posledních zápasech bývá a soupeře rychle dorovnali na skóre 5:5. Závěr zápasu byl jak na tenise a v posledních 20 ti vteřinách se nám podařilo po chybě soupeře vybojovat balon na půli hřiště a skvěle ho dovést do soupeřovi brány a uhrát tak první letošní výhru doma s konečným skóre 6:5 pro náš domácí tým.