TJ Sokol Pičín U15 – MFK Dobříš B U14 8 : 2 (3 : 2)

Branky: Majer 7, Dvořák –  Kramář, Havel
Sestava: Janota – Marek, Posselt, Hubáček, Barda, Froněk, Novák, Kramář , Žádníková, Vaňous , Havel,
Střídali: Hemr, Kokoš, Sprenger (B)

Trenér Vladimír Kuchař: V dalším zápase jsme zavítali na hřiště TJ Sokol Pičín, kde jsme se utkali s prvním týmem naší tabulky. Úvod utkání patřil domácím, kteří už po 20 minutách vedli 2 : 0. Nicméně naši hráči bojovali a nevzdali se a tak po prvním poločase svítilo na tabuli velmi přijatelné skóre 3 : 2 pro domácí. Po výměně stran a brankářů jsme bohužel nenavázali na výkon z prvního poločasu a tak nejlepší střelec Pičína Majer během 8 minut rozhodl o celém utkání, když vstřelil 3 branky. Ještě jsme zkoušeli s výsledkem něco udělat, ale některým našim hráčům už docházeli síly a proti byla i příroda, když nám foukal velmi ostrý protivítr.

Další důležitý zápas sehrajeme v neděli 20. října proti Rožmitálu na domácím hřišti od 14:00.