U15 - Oslava žákovského fotbalu V Lipkách

U15 - Oslava žákovského fotbalu V Lipkách

19. června 2024

MFK Dobříš U15 – SK Rakovník U15 1 : 1 (0 : 1)

Branky: 61. Matějka p.k. – 27. Burger
ŽK: 2 : 4
Diváků: 450
Rozhodčí: Blížil – Máša, Povolný
Sestava: Fait – Frydrych (77. F. Kramata), Bumba, Matějka, Dekastello – Schneider, Houška (51. Melša), Dvořák – Šantora, Dort, Višek

Trenér Filip Dort: Zápas se hrál v úžasné atmosféře, ke které přispěli i hostující fanoušci. V souboji o první místo v konečném pořadí jsme začali trošku bojácně, soupeř byl silovější a my měli problémy v osobních soubojích a tím pádem jsme nebyli tolik na míči jak bychom chtěli. Postupem času jsme hru vyrovnali, škoda, že jsme ještě v 1. poločase inkasovali po zbytečné individuální chybě, ale to fotbal přináší.

Na začátku 2. poločasu jsme kluky trošku přeskládali a dokázali Rakovník dostat pod tlak. Výsledkem bylo vyrovnání z penalty. Troufám si říct, že kdyby soupeř nešel do vedení, tak bychom dokázali zvítězit, ale remíza je po průběhu zasloužená. Oproti jiným zápasům jsme ale nebyli dostatečně kvalitní v ofenzivní části, nedokázali jsme si vytvořit tolik šancí. Bylo tam jen pár závarů před brankou, které jsme neproměnili.

Klukům moc děkujeme za úžasnou sezónu, byli skvělí v přístupu k tréninkům, docházce, komunikaci s námi. Měli skvělou partu. Hodně nás podporovali rodiče. Na těchto principech budeme stavět i příští sezóny, protože jiná cesta k úspěchu nevede. Dále bychom chtěli poděkovat všem lidem, kteří působí v MFK Dobříš a vytvářejí nám skvělé podmínky pro náš koníček.

Další novinky

Zobrazit všechny