MFK Dobříš U17 – SK Benátky nad Jizerou  U17 3 : 2 (2 : 1)

Branky: Krejza 2x, Fiala

Sestava: Lohr – Matějka M., Karas, Krejza, Šantora, Matějka K., Fiala, Ojiakor, Ulrych, Rampa, Sochor
Střídání: Dvořák, Kvapil, Kocián, Miškovský, Klikorka

Trenér Martin Hemr: Po minulém zápase, kde jsme si spousty věcí museli v kabině vyříkat, musím tým pochválit za bojovnost a soudržnost, ačkoli předvést optimální souhru se nám stále nedaří, chybí nám lehkost, kombinační souhra a klid.

První poločas, kdyby skončil 4 : 0 nikdo by se nemohl divit, tolik promarněných šancí, které skončili v rukou hostujícího brankáře nebo na brankové konstrukci nás málem stálo vítězství. Několik přesto povedených akcí gólově zakončil Tomáš Krejza, který snad tak konečně ukončil svá trápení se zraněním a bude se jen nadále zlepšovat Nicméně brankové vedení 2 : 0, místo, aby nám přinesl klid naopak přichází nedůslednost, chyby a ztráta koncentrace, soupeř lehce snižuje na poločasových 2 : 1

Druhý poločas jsme opět začali tak jsme zakončili první poločas, nedařila se nám kombinace hrajeme upracovaně, nervózně a několikrát nás na poslední chvíli zachránil dobře hrající Matyáš Sochor. Opět po chybě na naší polovině pouštíme v tu dobu lépe hrajícího soupeře, aby vstřelil branku na 2 : 2. V 90. min. se hostující bek zapomněl v ofsajdové pasti a Josef Fiala lobem přehoupl vítězství na stranu domácích.

Příští zápas hrajeme v Benešově, kde pokud chceme uspět musíme předvést daleko lepší výkon na hranici svých možností a bojovnosti.