U17: Finálový turnaj Poháru Josefa Šurala

U17: Finálový turnaj Poháru Josefa Šurala

19. června 2024

V Rosicích u Brna se ve dnech 12. a 13. června uskutečnil finálový turnaj Poháru Josefa Šurala. V dramatickém zápolení tří českých krajských výběrů hráčů do sedmnácti let a zástupců Bratislavského futbalového zvazu se z vítězství radovali fotbalisté Středočeského KFS.

Pohár Josefa Šurala je určený pro krajské výběry fotbalistů, kteří hrají maximálně na úrovni krajského přeboru dorostu a je určený pro hráče kategorie do sedmnácti let (letos pro ročník 2007). V letošním roce se do jeho finále kvalifikovaly týmy Pražského FS, Středočeského KFS, Zlínského KFS a také Bratislavského FZ.

Finálový turnaj se jako již tradičně hrál ve dvou hracích dnech, během kterých všechny tři týmy odehrály tři zápasy. Hrálo se systémem každý s každým a o vítězi rozhodovala tabulka.

O vítězi turnaje se nakonec v letošním roce rozhodovalo až v úplném závěru celé akce. Hned tři týmy totiž měly shodně šest bodů a na řadu tak přišla vzájemná minitabulka. V ní byli nakonec nejúspěšnější fotbalisté Středočeského KFS, kteří sice prohráli se Zlínským KFS 1 : 3, avšak k vítězství v turnaji je nasměrovalo především vysoké vítězství 5 : 2 v souboji s Pražským FS.

Výsledky finálových utkání Poháru Josefa Šurala

12. června 2024 (Rosice)

Zlínský KFS – Středočeský KFS 3 : 1 (1 : 1), Branky: Obal, Rapant, Hubáček – Jícha
Bratislavský FZ – Pražský FS 1 : 4 (1 : 1), Branky: Szabo – Potočár 2, Vojta, Pátek

13. června 2024 (Rosice)

Pražský FS – Středočeský KFS 2 : 5 (1 : 2), Branky: Potočár, Kuzhman – Tesařík 3, Bezstarosti, Jícha
Zlínský KFS – Bratislavský FZ 1 : 0 (0 : 0), Branka: Beníček
Pražský FS – Zlínský KFS 4 : 1 (2 : 0), Branky: Potočár 2, Kuzhman, Prüher – Gášek
Středočeský KFS – Bratislavský KFS 4 : 0 (3 : 0), Branky: Bezstarosti 2, Tesařík, Jícha

Další novinky

Zobrazit všechny