MFK Dobříš U17 – SK Vyžlovka U17 2 : 3 (2 : 1)

Branky: Fiala 2x
Sestava: Lohr – Matějka M., Višek, Schneider, Šantora, Matějka K., Fiala, Ojiakor, Ulrych, Rampa, Sochor
Střídání: Karas, Krejza, Kvapil, Sirotek, Kocián

Trenér Martin Hemr: Do zápasu s 5 hráči starších žáků v základní sestavě jsme chtěli hrát rychlý kombinační fotbal, sice vstřelené 2 góly dávali základ pro dobrý výsledek, ačkoli předvedená hra měla místy velmi daleko do ideálu se kterým jsme do zápasu šli, přesto místy jsme předvedli rychlou kombinační hru a vytvořili si několik šancí, poločas vedení 2:1

Do druhého poločasu jsme vstoupili vystřídáním několika hráčů a přišlo totální zatmění a kolaps. Nepochopitelně jsme zcela upustili od záměru hrát týmový kombinační fotbal a místo toho jsme předváděli individuální ekvilibristiky s takovým množstvím nepřesností a chyb, že zcela zákonitě přišel trest. Dva obdržené góly během dvou minut a otočení skóre na 2:3. Následné nesmyslné nakopávaní dlouhých balónu byl vrcholem našeho špatného sobeckého výkonu ve druhém poločase.

Fotbal je týmová hra postavená na týmovém herním výkonu a pokud jednotlivci hráči hrají jen na sebe, nemají a nebudou mít šanci na úspěch.