U17 - Výborný výkon brankáře Sama Kleibla

FK Říčan U17 – MFK Dobříš U17 1 : 2 (0 : 1)

Branky: Fiala, Šantora
Sestava: Kleibl – Hrazdíra, Sochor, Rampa, Ulrych – Hevessy, Matějka, Kvapil, Miškovský – Fiala, Kocián
Střídání: Sirotek, Šantora, Karas, Toufar, Ojiakor

ŽK: Kleibl, Toufar

Zápas, který jednoznačně svým výtečným výkonem ovlivnil brankář MFK Dobříš Sam Kleibl, jsme nastoupili nabuzeni vítězstvím staršího dorostu, přesto se nám herně v prvním poločase nedařilo, a právě brankář MFK se zaskvěl několika zákroky, které náš tým zachránil od pohromy …aby náš tým v závěru poločasu vstřelil branku po úniku Filipa Šantory po pravé straně a následným centrem našel ve vápně J. Fialu jenž nabídnutou šanci proměnil.

Druhý poločas byl již z naší strany tradičně lepší. Vycházeli jsme ze zabezpečené obrany a snažili se udržet balón na svých kopačkách. Skvělou individuální akci předvedl M.Karas, který se protáhl mezi 3 hráči Říčan po pravé straně a předložil gólovou přihrávku F. Šantorovi. Ten se nemýlil, zvýšil na 2 : 0 a korunoval tak opět výborný výkon z minulého zápasu.

V závěru utkání jsme přece jen inkasovali, ale následné pokusy o vyrovnání opět skvěle likvidoval v brance Sam Kleibl, který už za svá záda další balón nepustil.

Výkon, sice nebyl z nejskvostnějších, ale bojovnost celého týmu a skvělého golmana, nám přinesl 3 body.