FK Benešov U19 – MFK Dobříš U19  U19 5 : 2 (2 : 2)

Branky: Suchan, Kocián
Sestava: Vaněk – Hevessy, Micka, Obermajer, Mareš – Kvapil, Koten, Karas, Petrlík – Suchan , Kocián
Střídání: Krejza, Fiala, Ojiakor, Matějka K., Diviš, Lohr

Trenér Jindřich Suchan: Zápas jsme začali dobře, když v 5. min. Kocián nastřelil tyč. Ale soupeř převzal od začátku iniciativu a převyšoval nás. Poločas skončil 2 : 2 to, když ve 12. min. utekl po pravé straně Petrlík, našel Suchana a ten prostřelil gólmana. Podobná akce byla k viděni ve 42.min znovu balon zatáhl Petrlík a gól dal Kocián.

I druhý poločas jsme se snažili hrát naši hru, zabezpečená obrana a na rychlé brejky, ale po 60. min. nám začaly docházet síly, a to soupeř trestal. Klukům se nedá v tomto zápase vyčíst nasazení ani bojovnost. Bohužel kvalitní soupeř byl nad naše síly.

Důležitý zápas máme další kolo s Kladnem B a na ten se musíme poctivě připravit.