MFK Dobříš U19 – SK Olympie Dolní Břežany U19 2 : 2 (0 : 2)

Sestava: Vaněk – Ojiakor, Micka, Obermajer, Mareš – Kvapil, Koten, Karas, Haspekl – Suchan, Kocián
Střídání: Hevessy

ŽK: Koten, Karas

Proti týmu, který se pohybuje na čele tabulky jsme sehráli 2 různé poločasy.

První poločas jsme se báli hrát, prohrávali jsme souboje, naše hra byla bez nabídky a bez nápadu a proto nás důraznější soupeř přehrával a zaslouženě vedl 0 : 2. Navíc trefil 2 krát tyč.

O přestávce jsme si v kabině řekli pár věcí a šli do druhé půle, že nemáme co ztratit. Zlepšila se nabídka, kombinace a zašli jsme soupeře tlačit a vytvářet si šance. Po pěkné akci do vápna prosel Karas, dostal míč před branku, kde Kocián snížil na 1 : 2. Naše hra se o 100 % zvedla a soupeř byl pod tlakem. V 90. min se na hrotu objevil Obermajer, obešel stopera i brankáře a zavěsil na 2 : 2. S trochou štěstí jsme mohli otočit zápas úplně, ale šance Suchana a tyčka Kociána už gól nepřinesli.

Spravedlivá remíza s věkově straším soupeřem. Pochvala hráčům, že po nevydařené půli zápas nevzdali a zabojovali o výsledek!