SK Rakovník U19 – MFK Dobříš U19 4 : 2 (2 : 0)

Branky: Obermajer 2×
Sestava: Vaněk – Hevessy, Micka, Obermajer, Mareš – Kvapil, Koten, Karas, Haspekl – Suchan , Kocián
Střídání: Petrlík, Ojiakor

Trenér Jindřich Suchan: V prvním poločase bylo z naší strany vše spatně. Od nasazení, bojovnosti, aktivity až po nepřesné přihrávky, ztráty balonu, prohrané souboje. Proto taky po laxních chybách a nedůrazu jsme o půli prohrávali 2 : 0. Ojedinělou akci měl Obermajer, když prošel do vápna, přihrál pěkně Suchanovi, ten bohužel neproměnil.

Druhá půle začala parádně. Karas sklepnul za vápnem Obermajerovi a ten parádní střelou snížil má 2 :1. V 58. min. bylo srovnáno, když opět Karas centroval do vápna, kde si míč našel Obermajer a bylo 2 : 2. Výsledek bohužel dlouho nevydržel a o tři minuty později po fatální chybě a následném nedůrazu v obraně bylo 3 : 2. Poslední gól na 4 : 2 padl v nastavení.

Zasloužená výhra Rakovníka za jeho chuť po vítezství. I přes zlepšený výkon v druhé půli bychom se měli jako mužstvo, a hlavně někteří hráči konkrétně zamyslet! Bez 100% nasazení, týmové práci a chuti po výhře vyhrávat nebudeme!