MFK Dobříš U19 – SK Lhota U19 3 : 0 (3 : 0)

Branky: Petrlík, Kvapil, Kocián
Sestava: Vaněk – Škodný, Petrlík, Mareš, Micka, Koten, Karas, Kvapil, Kocián, Obermajer, Hevessy
Střídání: Klikorka, Krejza, Ojiakor

Trenér Jindřich Suchan: Poslední zápas sezony nám vyšel celkem dobře. Už v poločase bylo rozhodnuto po brankách Petrlíka, Kvapila a Kociána. Druhý poločas jsme sehráli z 80 % na polovině soupeře, ale přes spoustu příležitostí se nám už gól vstřelit nepodařilo. Tento zapas byl rozloučením s mládežnickým věkem pro D. Petrlíka a Škodného, kteří se posunují do mužů. Přejme jim tímto hodně úspěchů a radosti z fotbalu.

Sezonu bych hodnotil jako ne úplně úspěšnou, plnou herních a výsledkových výkyvů. Navíc jsme se do posledních kol trápili v sestupovém pásmu i když jsme hráli střed tabulky. Systém se mi nezdá úplně dokonalý, když každý rok hrozí 6-7 týmům padák. Myslím, že naše mužstvo má kvalitu hrát ve vyšších příčkách v tabulce, takže v létě potrénujeme a pokusíme se příští rok o lepší výsledek než letos.

Děkuji Zbyňkovi Šallerovi, Honzovi Malému za jejich práci v celé sezóně a také Honzovi Karasovi, Martinu Hemrovi a Tomášovi Hrazdírovi za super spolupráci s  ml. dorostem. Velké díky patří i Martinovi Klikorkovi, který nám vždy zajistil vynikající občerstvení pro naše kluky.

Teď si odpočineme, nabereme síly a 15. 7. začínáme přípravu na novou sezónu.