U19 – FK Bohemia Poděbrady U19 2 : 4 (1 : 2)

Branky: Suchan, Obermajer
Sestava: Vaněk – Ojiakor, Micka, Obermajer, Mareš – Kvapil, Koten, Karas, Haspekl – Suchan , Kocián
Střídání: Petrlík, Fiala, Matějka, Diviš, Hevessy
ŽK: Mareš

Trenér Jindřich Suchan: Zápas jsme začali skvěle… Už v 2. minutě Karas vybídnul na pulce přihrávkou Suchana, který utekl obráncům a svůj unik s přehledem proměnil 1 : 0. V další 15minutovce měl 2 velké šance Kocián, ale neproměnil. Celkově v zápase lepši, běhavější Poděbrady nás začali přehrávat. Po našem nedůrazu v bránění přišlo brzké vyrovnaní 1 : 1. Ještě do poločasu Poděbrady otočili z penalty, když Micka nešťastně zahrál rukou.

Druhý poločas jsme začali zase lépe a po pěkné přihrávce Mareše si Obermajer položil gólmana a zavěsil 2 : 2. Naše hra byla bohužel tento zapas slabá, bez aktivity bez důrazu. Toho využil s chutí hrající soupeř a po hrubých chybách v obraně strhnul vítezství na svou stranu 2 : 3, 2 : 4.

Musíme se po dvou prohrát oklepat a uvědomit si, že bez nasazení a bojovnosti vyhrávat nebudeme.