U8 na turnaji v Praze-Kolodějích

U8 na turnaji v Praze-Kolodějích

06. března 2022

V sobotu se naše mladší přípravka U8 zúčastnila turnaje v pražských Kolodějích. Našimi soupeři byli postupně Sparta Kolín, Dukla Praha, SK Zeleneč, Avia Čakovice a Loko Vltavín.

 

Do prvního soupeře jsme se zakousli se vší vervou a dokázali Kolínským vstřelit první gól, bohužel poté už skóroval jen soupeř a nám se již nepovedlo výrazněji ohrozit soupeřovu bránu. Druhým soupeřem byla pražská Dukla, se kterou jsme sice dokázali dobře bránit, a soupeři chvíli trvalo, než se dokázal prosadit, ale nakonec se mu to podařilo a přestože i my jsme si vypracovali několik šancí, tak jsme nevstřelili tentokrát žádný gól. Po tomto dvojzápasu nás čekala 15 minut přestávka, která nám trochu ublížila.
Zápas se soupeřem ze Zelenče jsme sice ještě odmakali, ale nedokázali jsme plnit naše bojové úkoly, které jsme si stanovili a výrazně jsme polevili v soustředění a zájmu o hru, což sice nebylo patrné u všech, ale vzhledem k tomu, že jsme jeden tým tak nás tato “neposlušná” část stála lepší výsledek, nebo alespoň jeden další vstřelený gól. Předposlední zápas jsme hráli se soupeřem z Čakovic. Přes relativně povedený nástup jsme brzy obdrželi několik gólů a poté přišlo veliké zklamání, protože jsme dokonce přestali bojovat, jako bychom se chtěli projít po hřišti v dresu, ale bez míče (což je podstatná pomůcka k tomu, abychom mohli vstřelit alespoň gól). Nakonec jsme schytali asi největší debakl na turnaji. Každopádně po tomto zápase jsme si vysvětlili, že i když se nám nedaří, tak musíme alespoň bojovat a nevzdávat se a chtít získat míč, dostat se k soupeřově brance a vystřelit. Na druhou stranu i v tomto “slabém” zápase jsme si zdařile zkusili několik kvalitních rozehrávek od brankáře, přes “zadní útočník” na “přední útočníky” a k zakončení jsme se také dostali.
Poslední soupeř Loko Vltavín by poslední možností, jak dosáhnout naší mety a vstřelil alespoň 2 góly, tedy překonat náš výkon z prvního zápasu. Opět jsme si zopakovali věci, které bychom měli na hřišti dělat a které patří mimo hřiště a zápas. Kluci si rady trenéru vzali k srdci a zápas odmakali naplno. Odměnou jim byly 4 krásné góly a vítězství.
V celém turnaji jsme se potýkali s obcházením soupeře, nedařili se nám příliš kličky, nebo úniky do volných prostorů, občas jsme si překáželi navzájem a občas nás fotbal moc nezajímal. Na druhou stranu se nám několikrát podařilo jednoduchou rozehrávkou překonat soupeře, několikrát jsme dokázali vybojovat míč a odvést ho do volného prostoru, několikrát se brankářům podařil krásný a důležitý zákrok a hlavně, vstřelili jsme 5 gólů.
Sestava: Vojtěch Weber, Tomáš Faktor, Štěpán Redlich, Michal Sabota, Sebastian Lastres, František Čermák, Eliáš Motyka, Tomáš Kasprišin, Jakub Budka
Trenéři: Radim Weber, Tomáš Redlich

Další novinky

Zobrazit všechny