Úspěšný víkend pro Áčko i Béčko

25. února 2019

Proti mužstvu ze středu tabulky krajského přeboru se v přípravném utkání dobříšští hráči výrazně prosadili. Hosté se sice ujali vedení, ale pak již dominovali domácí. V první půli sice proměnili jen jednu příležitost, ale ve druhé půli se rozstříleli.

Dobříš – Kovohutě Podlesí 8 : 1 (1 : 1)

Dobříš: Jechort – Petrlík, Procházka, Masopust, Kozohorský – Junek, J. Šrain, Dort, Maryška, O. Puchmajer – Matějka. Střídali: T. Šebek, Horáček

Branky: 64, 70, 75 a 87. Maryška, 15.Dort, 50.Horáček, 62. Šrain, 85. Matějka – 8. Hájek

Rozhodčí: Máša

Dobříš B – Nová Ves 5 : 3 (1 : 0)

V prvním přípravném utkání „béčka“ porazili domácí vedoucí tým okresního přeboru. Ve vyrovnaném utkání se ve druhé půli hosté ujali dvakrát vedení, ale v závěru uspěli domácí hráči.

Dobříš B: Malý – Petrlík, Pokorný, Zbíral, Burda – L. Kuchař, Semančík, Št. Kuchař, M. Puchmajer, Fic,– Kukol

Střídali: Karas, M. Liška, Modlík, Šiška, Šišma

Rozhodčí: Schořovský

Branky: 43. Semančík, 59. Kukol, 72. Karas, 76. Fic (p. k.), 90. Puchmajer – 47. Moravec, 52. Oktábec, 68. Slavík