ÚZKÝ KÁDR TRÁPIL MUŽE MFK DOBŘÍŠ

ÚZKÝ KÁDR TRÁPIL MUŽE MFK DOBŘÍŠ

09. prosince 2015

K hodnocení sezony mužů MFK Dobříš řekl trenér Martin Šrain:

A-tým začal sezonu jak výsledkově, tak hlavně herně, velmi slušně. Brzy jsme však spadli do kolotoče nevyrovnaných výkonů, kdy slušné výkony střídali špatné a někdy i vysoce podprůměrné, hlavně co se týče nasazení hráčů.

Myslím, že nás doběhl úzký hráčský kádr, kdy při vysoké marodce nebyl dostatečný tlak na hráče.(V podstatě musel hrát každý i když se mu zrovna nedařilo).

Krajský přebor se ukázal hodně vyrovnaný, dopomohl k tomu i nový bodový systém a s ohledem na výše uvedený problém, hodnotím  podzimní část jako uspokojivou i když před začátkem sezony jsem chtěl umístění v první čtyřce.

Problémy s úzkým kádrem se projevily ještě více i v B-týmu, říká jeho trenér Karel Kadlec. Na hřištích soupeřů jsme vzhledem k tomu, že nemohlo být mužstvo posíleno hráči „áčka“, dostávali vysoké porážky, zatímco na domácím hřišti byly výsledky slušné. Proto je páté místo v okresním přeboru ještě slušné.

Přesto bychom chtěli poděkovat všem hráčům, neboť jak se ukazuje, v dnešní uspěchané době hrát amatérský fotbal je velmi náročné a je těžké ho skloubit s prací.

Trenéři: Martin Šrain, Karel Kadlec

Další novinky

Zobrazit všechny