Výsledky Víkendu 23.-24.8.

24. srpna 2014

Dobříš – Sp.Příbram 1:1 (1:1)

Domácí podali v tomto utkání zřejmě nejlepší výkon podzimu, ale tentokráte to na zisk tří bodů nestačilo, zvláště proto, že v první půli zahodili několik „tutovek“.

Již v první minutě připravili Maryška s Puchmajerem šance pro Svárovského, který podklouzl a v zápětí Puchmajer mířil nad branku. Po akci Kokštejna se neprosadil Vostrý, v pokutovém území se krásně uvolnil Liška, ale z úhlu Zykána nepřekonal a vůbec největší ššanci neproměnil Vostrý po té co mu míč ideálně naservíroval Maryška. Po přímém volném kopu Maryšky orazítkoval Pilecký hlavou tyč, neujala se ani střela Maryšky a po akci Šraina ukopl Liškovi míč na poslední chvíli Janů. Ve 33.minutě po zaváhání obrany se do první šance dostali „kamnáři“, Hušek obešel Jechorta a téměř z brankové čáry trefil opuštěnou branku. Následně mohli hosté ještě zvýšit, když unikajícího Ivaníka stačili obránci faulovat před pokutovým územím. Ve 42.minutě po výkopu Jechorta unikl Vostrý svému strážci a propálil hostujícího gólmana. V závěru první části utkání dvě střely Puchmajera Zykán chytil a Šrain mířil nepřesně.

Ve druhé půli nebyla převaha Dobříše již tak výrazná, většina akcí končila nepřesným centrem. Dvakrát měl možnost zakončit Ivaník, ale jak hlavička, tak střela skončily v náručí dobříšského brankáře. Na druhé straně pálil nad branku Maryška. V poslední desetiminutovce dobříšští odehráli na útočné polovině, Suchan střílel jen do protihráče a stejnému hráči chyběl krok aby dorazil polovysokou přihrávku Kasíka. V nastaveném čase vypálil bombu z dvacetipěti metrů Vostrý do břevna a výsledkem byl jen zničený míč. Soupeři se tak již po třetí rozešli smírně, s čímž byli spokojeni více hosté.

Branky: 42.Vostrý – 33.Hušek.Rozhodčí: Hamouz. Diváků: 200.

V příštím kole zajížději dobříšští v neděli na půdu SK Rakovníka a „kamnáře“ čeká v sobotu doma v 10.30 nováček Ostrá.

Dobříš: Jechort – Svárovský(65.Pokorný), Ducho, Pilecký, Kokštejn – Puchmajer(53.Slunečko), Foltýn(77.Suchan), Šrain(85.Kasík), J.Liška, Vostrý – Maryška.

Spartak Příbram: Zykán –Dvořák, Janů, Suchý(16.Nádherný), Hotový(46.Mráz,87.Rybanský) – Ivaník, Dražan, Matějka, Štochl – Sláma(80.Smejkal), Hušek.

(rw)

Dobříš B – Pičín 4:0 (1:0)

Branky: 52. a 73. Šebek, 43. Suchan, 79. Kasík. Rozhodčí: Kobík. Diváci: 70.

Dobříš B: R. Weber – Zbíral, Kuchař, Dušek, Pokorný – M. Řechka, Suchan (79. Hemr), M. Liška (65. Slunečko), Tran (46. Kasík) – Grafnetr, T. Šebek.
Pičín: Pinc (46. Koudela) – Rozmajzl, Hoshko, Vokurka, J. Tesárek – P. Tesárek, Vondra, Benák (76. Blahovec), Herák – Lexa, Tesárek.

Počepice – Dobříš C 5:1 (2:0) Branka: Pekarík.

Starší dorost: Neratovice – Dobříš 5:2 (0:0) Branky: Horáček, Kočí. V první vyrovnané půli jsme drželi se soupeřem krok, začátek druhé půle nám unikl.

Mladší dorost: Neratovice – Dobříš 3:2 (1:2) Branky: Kukol, Hrubý.V první půli jsme byli lepší, v druhé části utkání se soupeř vzchopil a vítěznou branku vstřelil v poslední minutě.

Starší žáci: T.Rakovník: Dobříš 8:0 (5:0) Fyzicky zdatnější soupeř nás přehrál.

Mladší žáci: T.Rakovník – Dobříš 1:9 ( 1:4)  Branky: M.Lavu 3, Čihák 2, Sklenář, Matějka, Hovorka, Čoudek. Výborný výkon našich nadějí.

Mladší přípravka:Dobříš B – Rožmitál 9:8 Dramatický vyrovnaný zápas.