TJ Ligmet Milín – MFK Dobříš 4 : 0 (2 : 0)

Branky: 32. a 76. Gabriel, 34. Šedivý, 74. Soldát.
Rozhodčí: Suchý – Kocman, Procházka
Diváků: 350

Milín: Štěch – Kvída, Mazuch, Dolejš, Mezera – Soldát, Rom, Kunc, Šedivý (80. Zákoucký) – Gabriel (80. Bican), Kadlec.
Dobříš: Vašák – Procházka, Pokorný, Talůžek, Puchmajer – J. Šrain (75. Janda), Junek, Boudník (66. Petrlík), Macháč, V. Šrain (85. Diviš) – Píša.

Trenér Jiří Rychlík: “Hráli jsme s vedoucím mužstvem tabulky, Milín v tomto utkání potvrdil proč je na čele Krajského přeboru a vede tabulku s takovým náskokem. Soupeřovo mužstvo má obrovskou kvalitu a nám se dařilo do třicáté minuty držet nerozhodný stav a dodržovat taktiku, kterou jsme na něj připravili.

První branku jsme obdrželi po naší chybě, když jsme zahrávali naší standardku ale byla z toho ztráta míče rychlý brejk když před brankou hasil ještě šanci domácích Štěpán Píša ve skluzu na rohový kop. Na něj jsme se nedokázali zkoncentrovat a domácí šli do vedení. Během dvou minut to bylo 2 : 0 a to už z našeho pohledu bylo těžké otáčet. Mrzí mě, že do třicáté minuty naše hra fungovala měli jsme tam i dobré momenty a domácí do ničeho nepustili. Pro tým těžký zápas, který jsme nějak se ctí zvládli ve druhém poločase měli i šanci ale Adam Petrlík jí nevyužil, naopak opět skórovali domácí.

Tým Milína je extrémně silný, chtěl jsem abychom dali gól a trochu soupeře zpochybnili, ale nestalo se. Nemůžu se na hráče zlobit. Kdybychom hráli takhle koncentrovaně a disciplinovaně v jiných zápasech, tak jsme mohli být někde jinde. Rozhodně ne jasně postupujícím v Milíně. Říkal jsem hráčům, ať nejsou smutní, vždyť soupeř na jaře dostal jen jeden gól a pravidelně dává alespoň tři. Doufám, že dají každému soupeři najevo, že je to tým na hranici divize a České fotbalové ligy.”