Valná hromada OFS Příbram má opět nový termín

Valná hromada OFS Příbram má opět nový termín

12. února 2021

Valná hromada OFS Příbram, musela být znovu odložena, tentokrát na březen. Stalo se tak už podruhé. Pandemická situace zamezila konání valné hromady už 29. ledna a nyní je jasné, že nedovolí ani její uskutečnění v náhradním termínu, který byl naplánován na  12. února.

 

Nové datum je stanoveno na pátek 12. března 2021. Zahájena bude v 17 hodin ve velkém sále příbramské sokolovny (Generála Tesaříka 162, 261 01 Příbram), prezence účastníků začne už o hodinu dříve. Rovněž se posouvá i termín pro podání kandidátů na předsedu výkonného výboru, členů výkonného výboru a členů revizní komise. Ten je nyní stanoven do 5. března 2021 (nutno doručit na sekretariát do 15 hodin).  Jinak zůstává vše při starém.

Valná hromada bude postupně volit pracovní komise, předseda  OFS Příbram přednese zprávu o činnosti výkonného výboru za uplynulé období. Hovořit se bude také o výsledcích hospodaření, zprávě revizní komise a mandátové komise. Hlavním bodem této řádné valné hromady bude volba předsedy, členů výkonného výboru a členů revizní komise.

Stále platí i to, že v případě, že nebude možno uspořádat valnou hromadu z důvodu trvajících vládních opatření ani v náhradním termínu, bude znovu přesunuta na jiný termín.

 

Další novinky

Zobrazit všechny