MFK Dobříš – AFK Tuchlovice 0 : 0 (0 : 0)

ŽK: 3 : 0
Rozhodčí: Stumpf – Hanák, Novotný
Diváků: 150

Sestava: Vašák – Procházka, Pokorný, Talůžek (67. Janda), Puchmajer, J. Šrain, Junek, Boudník (67. Petrlík), Machač, V. Šrain, Píša

Trenér Jiří Rychlík: Vstup do utkání jsme neměli úplně dobrý a během patnácti minut jsme mohli třikrát inkasovat. Podržel nás brankář Vašák a kluci vše odvrátili. Zápas mohl vypadat úplně jinak, ale udrželi jsme nula-nula. Hra se poté malinko obrátila k nám, i my jsme měli dvě tři šance, ale neproměnili. Kdyby poločas končil dva-dva, nemohl by se nikdo divit. Hrál se slušný fotbal nahoru-dolů. Plnili jsme, co jsme si řekli. Ve druhém poločase to bylo vesměs to samé. Oba týmy útočily. My jsme na konci měli desetiminutovku, kdy jsme hosty přimáčkli k vápnu, ale nedokázali jsme skórovat. Chyběla kvalitnější finální přihrávka. Centry nám létaly přes vápno a nedokázali jsme z nich nikoho najít. Shodli jsme se v realizačním týmu, že být to v pátém šestém kole, mluvili bychom o dobré remíze proti soupeři, který měl kvalitu. V naší pozici, kdy de facto hrajeme o záchranu, je to pro nás málo. Škoda, že jsme nevyhráli. Body budeme muset získat jinde, další šanci máme na hřišti Povltavské v sobotu 11. května netradičně od 13:00.