V poháru jsme neuspěli

01. září 2014

Hvozdnice – Dobříš 4:2 (2:1)

Přestože přijeli hosté ve značně kombinované sestavě měli po většinu zápasu převahu, ale opět se u nich projevila bolest, neproměňování příležitostí.

Hlavně v úvodu utkání nevyužili několik výborných šancí po centrech Slunečka. To domácí byli úspěšnější. V 10.minutě fauloval gólman Hlavu Weber a Zavadil proměnil pokutový kop. Ve 25.minutě přidal další úspěch hostí střelou k tyči Krupička. Osm minut před koncem první části snížil krásnou střelou z přímého volného kopu Šrain.

Druhou půli zaháji domácí lépe a v 60.minutě zakončil rychlou akci opět Krupička třetím gólem a navíc střela Hlavy z dálky se odrazila od břevna. Dobříšští opět přidali ale kontaktní gól dal až osm minut před koncem hlavou J.Liška. Na vyrovnání již nebyl čas, naopak v poslední minutě po chybách v defenzivě pečetil vítězstvi hvozdnických hráčů Němec.

Branky: 29 a 55. Krupička, 14.Zavadil, 90.Němec – 37.Šrain, 83.J.Liška. Rozhodčí: Tobiška. Diváků: 80.

Dobříš: R.Weber – M.Liška, V.Weber(32.Dušek), Ducho, Pokorný –   Slunečko, Šrain, J.Liška, Tran(65.Machač) – Kasík, Pjaták.