Velký obrat po přestávce

Velký obrat po přestávce

05. srpna 2019

V předkole poháru narazili domácí hráči na tým, který hrál v minulém ročníku stejnou soutěž. Po nepovedené první půli nastartovali střídající hráči velký obrat.

 

Dobříš – Klatovy 5 : 2 (0 : 2)

Začátek utkání přinesl opatrnou hru, ale již v 8. minutě využil hostující Diviš ofsajdové pozice a přehodil vybíhajícího Webera. V dalším průběhu byli hosté nebezpečnější a domácí gólman musel likvidovat dvě nebezpečné střely Boška a Lukeše. Dobříšští se zmohli pouze na jednu nebezpečnou střelu Pokorného, která byla tečována vedle branky. Minutu před koncem první části utkání unikl opět Diviš a vstřelil druhý úspěch klatovských hráčů.

Do druhé půle nastoupili domácí s Maryškou a Junkem a již za dvě minuty Maryška unikl a jeho přihrávku proměnil Kopečný. Domácí to nastartovalo, a zvláště dlouhé auty Maryšky byly nebezpečím pro gólmana. Přesto mohli hosté navýšit vedení, když střela Sojky se odrazila od břevna. V 65.minutě zužitkoval Kopečný přihrávku Puchmajera a vyrovnal. Za minutu odražený míč po rohu poslal potřetí do branky Puchmajer. Hostům pak nebyl uznán gól pro ofsajd, ale dobříšští ovládli hru. V 73.minutě podběhl brankář Rojík centr Machače a Junek do prázdné branky přidal čtvrtý úspěch. Po akci Junka se neprosadil Maryška a Talůžkův pokus zblízka vyrazil Rojík nad břevno. V poslední minutě po pasu Kozohorského přidal tečku za utkáním gólem Junek.

V prvním kole MolCupu čeká dobříšské fotbalisty účastník ČFL FC Písek. Předpokládaný termín středa 14. srpna.

 

Dobříš: Weber – Petrlík (46. Junek), Talůžek, Machač, Kozohorský – Procházka, Pokorný, Puchmajer, Liška (75. Fic), Kopečný – Chýla (46. Maryška)

Branky: 47 a 65. Kopečný, 73 a 90. Junek, 66. Puchmajer – 8 a 44. Diviš

Rozhodčí: Urban

Diváků: 250

 

 

Přípravné zápasy

Čimelice – MFK Dobříš 1 : 2 (0 : 1) Branky: Kopečný, Maryška.

Slavoj Mýto – MFK Dobříš 0 : 0

SK Hostivař – MFK Dobříš 1 : 1 (0 : 0) Branka: Procházka

MFK Dobříš – SK Klatovy 5 : 2 (0 : 2)

Branky: Kopečný a Junek po 2, Puchmajer

MFK Dobříš B – Tempo Praha 1 : 2 (0 : 0) Branka: Št. Kuchař

Další novinky

Zobrazit všechny