Víkend 19.-20.10. ve výsledcích

Víkend 19.-20.10. ve výsledcích

21. října 2013

Mládežníci tentokráte zastínili muže

Muži

Sp.Příbram – Dobříš A 1:1 (0:0)

Obě mužstva hrála od počátku opatrně a proto nebylo vidět příliš mnoho šancí. V úvodu měli větší příležitosti domácí, hlavně díky několika standardkám. Zvláště nebezpečný byl přímý volný kop Kokštejna, který tečovaný jedním z obránců skončil na tyči Jechortovy branky. Střela Slámy se odrazila od jednoho z protihráčů a z další Trefného si poradil Jechort, stejně jako s přímým volným kopem Kokštejna. Pak se již hra vyrovnala. Dobříšští zahrozili střelou Nikla po přihrávce Maryšky, Poplštejn vyrazil střelu Machače  a po centru Ducha  do dobré šance neprobil Karas.
I ve druhé půli viděli diváci vyrovnanou hru, ale akce hostů byly nebezpečnější. Únik Procházky zlikvidoval gólman s pomocí obránců, po rohovém kopu hlavičkoval Karásek nad břevno a držený Maryška pálil těsně vedle branky. Po Maryškově akci Procházkovu střelu stačil ještě Poplštejn chytit, ale po autu Maryšky našel Karas před brankou Vostrého, který zajistil Dobříši vedení.  Domácí přidali, ale příliš šancí si nevytvořili. Za zmínku stojí střela Dražana. Na druhé straně po rohovém kopu Maryšky  hlavičkoval Talůžek těsně vedle branky. Hosté se snažili držet míč na svých kopačkách a tak nebezpečný byla jen šance Opičky jehož střelu stačil Machač odrazit. V nastaveném čase signalizovala dobříšská lavička střídání, což rozhodčí neakceptoval a do nesoustředěné obrany přišel přízemní centr Šutka, který dopravil do sítě Janů. Ještě do konce utkání mohli spartakovci strhnout vítězství na svou stranu, proti byl Nikl, který stačil srazit míč na roh.

Stínem zápasu bylo zranění Svárovského v začátku utkání. Zajímavostí je, že Nikl po jeho vystřídání hrál poprvé v dobříšském dresu ve středu obrany, na místě ve kterém působil ve své profesionální dráze.

Branky: 91. Janů – 68.Vostrý  Rozhodčí: Richtár Diváků:100.

Spartak: Poplštein – Matějka, Janů, Suchý, Lantora – Voříšek(79.Opička), Kokštejn, Dražan, Kos – Sláma(83.Pravda), Trefný(73.Šutek).

Dobříš: Jechort – Ducho(63.T.Šebek), Talůžek, Svárovský(12.Karásek), Machač – Procházka, Nikl,  J.Liška, Vostrý – Karas(87.Fic), Maryška.

V příštím kole hrají kamnáři v neděli od 14.30 v Nymburku a dobříšští o den později ve stejném čase doma s Libiší.

(rw)

 

Rosovice – Dobříš B 2:1 (1:0)

Branky: Rampa, Soukup – Dušek. Rozhodčí: Dvořák. Diváci: 80.

Rosovice: Švejnoha – V. Peták, J. Peták, Kopecký, Pinsker, Soukup, Máša, Štaffen, Tran (63. Kleisner), Rampa, Grafnetr.

Dobříš B: Vančát – Dušek, Machač, Kuchař, Zbíral, Fic, Karásek, Pokorný, Šebek, Šťastný, Řechka, Pekarík, Šišma, Kolář, Pilecký.
 

Dobříš C – Prostřední Lhota 0:1 (0:0)

 

Dorost

Dobříš – Králův Dvůr 3:0 (1:0)

Branky: Vobr,Čihák,P.Havel

Starší žáci

Dobříš A – Velvary 3:2 (2:2)

Branky:Kukol, Hrubý, Zdrubecký,

Dobříš B  – Rožmitál 2:2 (1:0)

Branky: Zdrubecký 2

Mladší žáci

Daleké Dušníky – Dobříš 0:5

Branky: Kilián, Mezera, Kalbač, M.Nikl, Š.Nikl

Starší přípravky

Kovohutě Příbram – Dobříš A 7:13

Branky: Pinc 4, Sklenář, Čihák, Sirotek  po 2, Matějka, Čoudek, M.Lavu

Sp.Příbram – Dobříš B 16:3

Branky: Karas, Havelka, Říha

Další novinky

Zobrazit všechny