Víkend ve výsledcích

Víkend ve výsledcích

03. srpna 2014

Na stadionu V Lipkách se o tomto víkendu provoz nezastavil.

V sobotu od dopledních hodin se konal turnaj D4 (Dobří se dobře baví).

Pořadí:1.Dobříš B 2. Dobřív 3. FK Dobříč 4. Sokol Dobříč

Výsledky: Dobříš B – Dobřív 2:0 – FK Dobříč 2:1 – Sokol Dobříč 4:0

Dobřív – FK Dobříč 2:1 – Sokol Dobříč 2:0 FK Dobříč – Sokol Dobříč 4:1

 Dobříš – Čížová 4:2 (3:1)

Utkání přineslo z obou stran dobrou technickou hru. Úspěšnější byli domácí, kteří, zvláště v první půli využili několik chyb hostů v rozehrávce. Střelecky uspěl dobříšský „Lafata“,Štěpán Maryška, který vstřelil všechny čtyři branky. Dobříšští hned v první čvrthodině získali dvoubrankový náskok. Po té hosté přidali, nastřelili tyč a po faulu v pokutovém území z penalty snížili. V závěru první části využil Maryška ztrátu míče na polovině hřiště, přesprintoval stopera a zvýšil. Ve druhé části utkání byli domácí lepším týmem a Maryška z přímého volného kopu z hranice „šestnátky“ technickou střelou zvýšil. Hosté pak v závěru jen korigovali.

Branky: 4,15, 43 a 59. Maryška – 27.Kodr (p.k.), 80.Dvořák. Rozhodčí: Máša. Diváků:60.

Dobříš: Weber – Karásek, Ducho, Pilecký, Svárovský – Procházka (66.Slunečko), Foltýn(82.Kozohorský), Puchmajer(46.Pokorný), J.Liška(75.P.Šebek), Vostrý – Maryška.

V neděli se na dobříšském stadionu konal 13. ročník memoriálu Josefa Vitáska dorostenců. Turnaje se zúčastnilo šest týmů, včetně dvou dobříškých, když se na poslední chvíli odhlásili hráči Loděnic.

Týmy byly rozděleny do dvou skupin a po té se hrálo o umístění.

Výsledky: Skupina A- Dobříš – Lety 2:0, Dobříš – Jirny 10:2, Lety – Jirny 5:0

                     Skupina B – Kunice – Petrovice 4:2, Kunice – Dobříš B (ml.dorost) 5:0 Petrovice – Dobříš B 4:1.

O 5.místo: Jirny – Dobříš B 2:1    O 3.místo: Lety – Petrovice 4:2   Finále: Kunice – Dobříš 1:0

Přes velké horko, předvedla všechna mužstva obětavý a bojovný výkon. Na závěr obdrželi hráči poháry, diplomy a dorty od paní Miloslavy Weberové.

Nejlepším hráčem turnaje byl vyhodnocen domácí Matěj Pjaták a nejlepším brankářem Martin Šach z Kunic.

Poděkování patří rozhodčím, Jaroslavu Mášovi, Jakubovi Liškovi a Filipovi Branšovskému, kteří odpískali nejen tento turnaj, ale i zápasy předešlého dne. Na organizaci se podíleli také: Miroslav Lener, Jan Soukup, Karel Houska a Martin Hemr.

Dorostenci tak uctili památku dobříšského brankáře a funkcionáře Josefa Vitáska, který působil i na celostátní úrovni ,  za což byl odměněn i cenou Václava Jíry.

 

 

Další novinky

Zobrazit všechny