SK Kladno B – MFK Dobříš 8 : 1 (2 : 1)

Branka:

Sestava: Vaněk – Škodný, Hevessy, Ojiakor, Mareš, Salinger, Stibor, Diviš P., Karas, Prusík, Krejza,

Střídali: Toufar, Kvapil, Havelka, Netrefa

Na začátku prvního poločasu jsme udělali dvě školácké chyby a brzo prohrávali 2 : 0. Celý zbytek poločasu jsme makali, byli víc na balonu a podařilo se nám i snížit na 2 : 1. Do druhého poločasu jsme šli nabuzení, že výsledek otočíme a opravdu jsme tomu věřili. Jenže po dalších chybách v obraně, domácí zvýšili vedení na 4 : 1 a po našich neproměněných šancích se mužstvo sesypalo. Zbytek zápasu byla gólová exhibice Kladna. Máme ještě dvě kola do konce podzimu. Musíme se oklepat a soustředit se na posledních 6 bodů podzimu.

KRAJSKÝ PŘEBOR DOROSTU U17

SK Kladno B – MFK Dobříš 2 : 0 (1 : 0)

Sestava: Lohr – Ulrych, Rampa, Havelka, Sochor, Hrazdíra, Kvapil, Krejza , Netrefa, Haspekl

Střídali: Toufar, Miškovský, Tenkrát, Šantora

ŽK: Sochor, Krejza, Haspekl, Toufar

ČK: Toufar

I přesto že jsme prohráli, musíme kluky pochválit. Zápas jsme začali velmi dobře a proti celku z čela tabulky jsme si vypracovali několik vyložených šancí. Bohužel jsme je nevyužili a za to nás soupeř potrestal. Druhý poločas začal podobně. V 75. min jsme dostali dle našeho pohledu neoprávněnou ČK a od té doby se v podstatě zápas bohužel už jen dohrával.