MFK Dobříš U19 – FK Říčany U19 3 : 0 (1 : 0)

Branky: Micka, Diviš, Fiala

Sestava: Vaněk – Prusík, Petrlík D., Micka, Mareš, Stibor, Koten, Salinger, Osiakor, Diviš P., Obermajer

Střídali: Kvapil, Kocián, Fiala, Klikorka

Po většinu prvního poločasu jsme měli uzemní převahu se spoustou standardních situacích. Ve 33. min. z jedné z těchto situací se dostal k odraženému míči ve vápně Micka a prostřelil vše co mu stalo v cestě 1 : 0.

Druhy poločas byl v podobném duchu. V 52. min utekl po pravé straně D. Petrlík, dovedl míč až do vápna, tam ho naservíroval P. Divišovi a bylo 2 : 0. Ke konci zápasu dostali šanci i ml. dorostenci a po jejich akci, kdy Kvapil poslal do brejku Kociána a ten předložil na zlatem podnose Fialovi a bylo to konečných 3 : 0.

MFK Dobříš U17 – FK Říčany U17 50 (2 : 0)

Branky: Kocián 3, Schneider 2

Sestava: Lohr – Fiala, Ulrych, Kvapil, Klikorka, Bumba, Kocián, Rampa, Hevessy, Sochor, Schneider
Stříd
ali: Tenkrát, Knejzlík, Toufar, Netrefa, Miškovský

Bohužel opět jsme museli řešit před zápasem velkou marodku týmu a vypůjčit si hráče ze starších žáků. Nicméně od úvodu zápasu jsme hráli ve velkém tempu, presovali a tím si vytvářeli brankové příležitosti a do poločasu zaslouženě vedli 2:0. Na začátku druhé půle jsme hned vstřelili další branku a v podstatě zápas rozhodli. Závěrem chceme pochválit soupeře za to, že i za rozhodnutého stavu chtěl hrát fotbal, což je v této kategorii velmi důležité.