Víkendový dorost

01. září 2019

V bojovném utkání jsme se uvedli břevnem po dalekonosné střele a několika dobrými průniky obranou. Soupeř zase nebezpečně hrozil převážně rychlými kontry po křídlech a tak nebyla na obou stranách o zajímavé momenty nouze.

Hostouň – MFK 3 : 2

Naší doménou byla především výborná kombinace (U těchto ročníků je vidět veliká práce kluků ze žákovských kategorií). Kombinace nás dostala do vedení, kdy z předchozí šance dorazil Hronza na 0:1. Ve čtvrtině zápasu nám soupeř nabídl, faulem ve vápně šanci na zvýšení, avšak gólman domácích penaltu vystihl. Do kabin se šlo za stavu 1:1, kdy soupeř vyrovnal 7 minut před hvizdem.
Bitva pokračovala v podobném duchu jako minulý zápas. Dostali jsme se do vedení v 57′, avšak soupeř ihned z rozehrávky využil naší nekoncentrace: 2 : 2.

Chlapci chtěli vyhrát, ale postupně slábli a stahovali se ze scény. Soupeř mohl zjednodušoval hru na individuální průniky po krajích, a jedním z nich, minutu před koncem otočil zápas. Utkání jsme prohráli, chlapci si však získali veliký respekt soupeře, přesvědčení, o svých možnostech a bojovnou náladu do odvety.
Snad budeme mít příště zase štěstí.

Branky: Hronza J., vlastní
Sestava: Nevosad – Holubec, Píša, Pinc, Havelka, Hronza J., Rys, Boudník, Diviš V., Čihák, Homolka
Střídali: Leksa, Deinis, Medal
.
.
.

Starší dorost

KP SD Stč kraje : Sokol Hostouň – MFK Dobříš 4 : 0 (2 : 0)

Poslední srpnový den hráli naši dorostenci podruhé v řadě na cizím hřišti – tentokrát v Hostouni. Domácí tým byl od úvodu jasně lepší a už ve 3. minutě se radoval z vedení 1 : 0. Hosté se “probudili” až po půlhodině hry. To však již prohrávali o dvě branky, protože Hostouň ještě proměnila pokutový kop. V úvodu druhého poločasu se rozhodovalo o osudu utkání. Třetí branka domácích padla po chybě obrany Dobříše ve 46. minutě a o sedm minut později musel pro zranění kolena střídat Matějů. Zbytek utkání se již víceméně dohrával a domácí tým si bezpečně došel pro vítězství. Dobříšští starší dorostenci tak zůstávají po třech odehraných utkáních “na nule”.

Sestava: Fiala – Škodný P., Kvapil (C,) Pinc, Matějů, Velebil, Rehák, Homolka, Váhala, Koller, Boudník
Střídali: Čihák, Ujazdovský, Havlát, Holubec