Víkendový dvojzápas Starší přípravky U10

Víkendový dvojzápas Starší přípravky U10

22. ledna 2024

V neděli jsme opět zajeli do tělocvičny v Obecnici, abychom si zahráli s FK Příbram (2015) a Spartakem Příbram. 

Nejprve jsme se popasovali s týmem 1. FK Příbram (roč. 2015). Po standardním probouzecím gólu přibližně v 10 vteřině zápasu nám chvíli trvalo, než jsme se srovnali s tempem a hrou soupeře. Ne, že by se nám nedařilo nic, ale byli jsme pomalejší, málo odvážní a nepřesní. Navíc jsme nedokázali podržet své pozice – obránci hlídají útočníky soupeře a útočníci útočí na míč. Ve druhé části jsme se zlepšili ve všech dovednostech a hráli vyrovnanou partii, bohužel jsme nedokázali náskok soupeře z úvodu dohnat. MFK Dobříš – FK Příbram (2015) 5 : 9.

Sestava: Vojtěch Weber – Ela Roupcová, Karel Huřík, Tomáš Kasprišin, Tobias Michalica, David Kofroň, Tykhon Rybalko, Jiří Kinský

Druhým soupeřem byli opět kluci z “domácího” Spartaku Příbram. I tentokrát jsme se sami dostali svými nepřesnostmi a nedůrazem do výsledkové nevýhody. Tentokrát jsme však dokázali rychle zareagovat, zvýšit pohyb a poměrně vysokou bojovností, častými pokusy o cílené přihrávky i vhodně zvolenými kličkami vždy skóre dorovnat. V řadě situací jsme měli i štěstí a brankář nám toho spoustu pochytal, ale to samé platí i o soupeři. V poslední minutě nám však domácí uštědřili poslední zásah. MFK Dobříš – SK Spartak Příbram 6 : 7.

Sestava: Vojtěch Weber – Ela Roupcová, Karel Huřík, Tomáš Kasprišin, Tobias Michalica, David Kofroň, Tykhon Rybalko, Jiří Kinský

Celkově jsme i přes velké množství nemocí a nepřítomnosti (chtěli jsme původně vyzkoušet jinou sestavu) odehráli poměrně povedená utkání, která nám opět ukázala, že je stále na čem pracovat, ale také to, že když dokážeme přenést tréninkové dovednosti do toho zápasového tempa, tak umíme soupeře přehrát. Velká škoda, že jsme většinou zaspíme začátek zápasu a pak mohutně doháníme (většinou nakonec marně) ztrátu.

Další novinky

Zobrazit všechny