Víkendový report MFK U10

Víkendový report MFK U10

29. ledna 2024

Na konci ledna jsme dohrávali odložené kolo Zimní ligy ve Zvoli u Prahy. Naším soupeřem byl TJ Tatran Kamenný Přívoz. Vzhledem k velké marodce a nepřítomnosti jsme k utkání odjeli v silně kombinované sestavě.

Přesto jsme očekávali vyrovnaný zápas, zejména po dobrých výkonech od všech, kteří se zúčastnili předchozích zápasů. Bohužel jsme se spletli. Utkání se nám od začátku do konce nepovedlo. Velkým zklamáním byl ohromný rozdíl v přístupu jednotlivých hráčů. Polovina se snažila převést trénink do zápasu a bojovala i když se nedařilo. Druhá polovina se utkání jen zúčastnila a snaživým hráčům to dokázala svým “nezájmem” hodně otrávit. Pozitivní pro nás trenéry bylo zjištění, že se nám ukázalo, kdo o fotbal má zájem, kdo se chce zlepšovat a kdo se chce jen účastnit. Nejsme mistři světa, spoustu se toho musíme ještě naučit, ale ZÁJEM a ZAPÁLENÍ pro hru by mělo být samozřejmé i s ohledem na zodpovědnost ke kamarádům, spoluhráčům, kteří se i přes nepříznivý výsledek nevzdávají. 

MFK Dobříš – Tatran Kamenný přívoz 0 : 12

 

Sestava: Vojtěch Weber – Štěpán Redlich, Matěj Lopata, Jakub Budka, Tobias Michalica, Tomáš Kasprišin, Tykhon Rybalko, Ivan Vlaskin, Daniel Rei Pek, David Kofroň

Další novinky

Zobrazit všechny