Víkendový zápas mladší přípravky 

Víkendový zápas mladší přípravky 

07. června 2022

V sobotu 4. června 2022 po obědě jsme odehráli soutěžní zápas s Tochovicemi a na druhé hřiště si pozvali k přátelskému klání Hostomice.

MFK Dobříš B – SK Tochovice

Za dusného a teplého počasí jsme ze začátku nedokázali chytit tempo utkání a přestože jsme individuálními dovednostmi dokázali vstřelit několik gólů i soupeř nám hrozil několika šancemi a stažením našeho úvodního vedení. Trochu nám chyběla energie a větší snaha získat míč a užít si ho. Druhá část se vedla ve stejném vyrovnaném duchu a problémem s proměňováním šancí, a přestože jsme soupeře nepustili k vyrovnání, stále jsme byli udržováni v napětí. Poslední část se kluci zdravě naštvali a předvedli to, co umíme a dokázali přidat několik hezkých gólů, spolupráci a rychlejší získání ztraceného míče a utkání jsme dovedli do vítězného konce. Konečný výsledek 18 : 5 úplně neodpovídal průběhu utkání, který byl ⅔ velmi vyrovnaný a dokázali jsme se utrhnout až v poslední části.

Sestava: Dominik Máša – Adam Chocholouš, Lukáš Mikel, Šimon Mochán, Michal Sabota, Tomáš Kasprišin, Matěj Lopata

Trenéři: Radim Weber, Matěj Lopata

MFK Dobříš B – SK Hostomice

Pro vytížení většího počtu hráčů, jsme si na druhé hřiště pozvali soupeře z Hostomic. V utkání jsme celou dobu tahali za kratší konec a soupeř postupně navyšoval svoje vedení. Hráčům nelze upřít snahu, ale vyspělejší soupeř měl celou dobu navrch. Naši se sice snažili obcházet soupeře, brát jim míč a hledat volné prostory pro zakončení, ale Hostomičtí nám to moc nedovolili. Úspěchem tak byl alespoň čestný úspěch v síti soupeře.

Sestava: Vojtěch Weber, Valentýna Mikelová, Jakub Budka, Martin Šulc, Jiří Kinský, Tichon Rybalko,  Sebastian Lastres

Trenér: Tomáš Redlich

Další novinky

Zobrazit všechny