Vítězství starších žáků v Sedlčanech a mladších žáků ve Lhotě

29. září 2019

Kluci vstoupili do zápasu velmi dobře, ale z několika šancí využili pouze jednu. Od 15. minuty se zápas vyrovnal a obě mužstva vstřelila do poločasu branku.

TATRAN SEDLČANY – MFK 2 : 7 (1 : 2)

V úvodu druhé půle se podařilo zápas rozhodnout dvěma rychle vstřelenými brankami a poté co soupeř neproměnil penaltu jsme již do konce zápasu hru kontrolovali a přidali další branky.

Branky: 3× Hronza, 1× Prusík, 1× Obermajer, 1× Mareš, 1× vlastní.

Sestava: Vaňek, Petrlík (K), Třešňák, Škodný, Mareš, Hronza, Fenyk, Salinger, Prusík, Obermajer, Skála, Stibor, Šantora, Suchan

.

.

.

Mladší žáci A zvítězili 3 : 1

Další zápas krajském přeboru skupiny “A” zvládli mladší žáci A výborně. Začátek zápasu se nám sice nepovedl a v 11. min. jsme prohrávali 1 : 0, ale do poločasu jsme  ve 26. min. srovnali gólem Fialy. Po přestávce jsme na soupeře zatlačili a začali naši kluci hrát osobní obranu, což se nám ve 36. min vyplatilo a konečně jsme vstřelili zásluhou Haspekla vedoucí branku a šli do vedení. Soupeře jsme nepustili na naší polovinu, což se vyplatilo a ve 47. min po faulu na Krejsu jsme kopali penaltu. Kapitán Haspekl se nemýlil a penaltu proměnil a vítězství 3 : 1 bylo na světě. Díky kluci za předvedený výkon
Branky: Josef Fiala 1×, Haspekl 2×
Vedoucí: Roman Micka
Trenéři: Petr Lohr a Pavel Budka