Vstup do skupiny o umístění U8

Vstup do skupiny o umístění U8

18. října 2021

O víkendu naše mladší přípravka B sehrála první zápas v nově rozdělených skupinách o umístění. Protože se nám v základní části příliš nedařilo střílet góly, a hodně jsme jich dostávali, byli jsme zařazeni do poslední skupiny, která bude bojovat o 15. místo. Našimi soupeři v ní budou Stará Huť, Pičín, Tochovice, Tatran Sedlčany B a naši starší spoluhráči z Dobříšské U9.

Stará Huť – MFK Dobříš B 13 : 11
První zápas jsme odehráli ve Staré Huti, a po minulém týdnu jsme jim měli co vracet. Zápas to byl velmi vyrovnaný po celou dobu, přestože jsme soupeře ve střílení branek celou dobu “jen” doháněli. Kluci a děvče však tentokrát chytili zadané “úkoly” za správný konec a domácím řádně zatápěli. Snažili se po ztrátě míče hned získat “tu kulatou, neposednou věc” do své moci, snažili se soupeřům vyhýbat, což se dařilo řadou pokusů o hezké kličky, ale i zajímavé kombinace a přihrávky. Oproti minulým zápasům se nám dařila i rozehrávka, kdy hráči v poli tvořili velký čtverec a vytvořili tak prostor pro rozhodnutí rozehrávajícího. Rozehru, nejen od branky jsme zrychlili a povedlo se nám několikrát soupeře překvapit a dostat se do zakončení.
A v neposlední řadě všichni bojovali jako lvi a snažili se předvést to co se učíme. Domácí si občas pomohli výkopem brankáře, z čehož jsme několik gólů dostali, ale to není náš styl a snažili jsme se pořád hrát naši hru. Hráči se zlepšují a posouvají dále a to je na tom to nejlepší.
Výsledek Stará Huť – MFK Dobříš B 13 : 11 není tolik důležitý, ale předvedená hra, zlepšování se a odvaha v dovednostech byla naším malým vítězstvím. Pořád je na čem pracovat a v čem se zlepšovat, ale jsme mladí a máme ještě čas vše vypilovat a naučit se to.
Sestava: Tomáš Faktor, Matěj Lopata, Štěpán Redlich, Ela Roupcová, Dominik Máša, Vojtěch Weber, Tobiáš Zelenka, Alexandr Chocholouš
Trenéři: Radim Weber, Matěj Lopata st., Tomáš Redlich

Další novinky

Zobrazit všechny