Prohlášení výboru MFK k účasti k divizi

Prohlášení výboru MFK k účasti k divizi

05. července 2016

Vážení sportovní přátelé,

jak mnozí jistě víte, výbor MFK Dobříš přijal nabídku na účast družstva mužů v příštím ročníku fotbalové divize. Výbor MFK Dobříš se musel rozhodnout rychle, v řádu několika hodin, komunikací přes telefony (per rollam). Většinou hlasů rozhodl o přijetí této nabídky.

Tato věc vyvolala mezi našimi příznivci, hráči i funkcionáři určitou polemiku o vhodnosti tohoto kroku.  Na jedné straně tu byly nedobré zkušenosti z účinkování v minulých letech, obavy z ekonomické únosnosti soutěže a obavy z herní nedostatečnosti hráčů, na druhé straně je tu určitá prestiž hráčů i funkcionářů účinkovat ve vyšší soutěži, nabídka, která již nemusí nikdy přijít, která může přispět ke zkvalitnění výkonnosti fotbalistů a měla by přispět k většímu zájmu mládeže z Dobříše a okolí o fotbal.

Výbor MFK Dobříš se domnívá, že jsme schopni po herní i ekonomické stránce odehrát divizní soutěž ročníku 2016/17 na dostatečné úrovni a pro tuto skutečnost se bude snažit udělat maximum. Po skončení soutěže pak vyhodnotí další účinkování A-týmu mužů.

Věříme, že tento krok pochopíte a budete nám v této věci nápomocni.

V Dobříši 4. 7. 2016                                                                    

Výbor MFK Dobříš

Další novinky

Zobrazit všechny