Výkony byly lepší než výsledky

Výkony byly lepší než výsledky

26. února 2017

Stejně jako o minulém víkendu tak současném jak muži, tak dorostenci, svoje zápasy prohráli. Lze jen věřit, že mistrovské zápasy přinesou více radosti. 

Dobříš – Písek 1 : 2 (0 : 1)

V úvodu utkání byli domácí nebezpečnější, avšak několik slibných šancí neproměnili. Poté, co písečtí hráči nastřelili tyč a Šedivý předvedl výborný zákrok se hosté ve 24. minutě ujali vedení brankou Hudáka. Pak se hra vyrovnala, šanci na vyrovnání měl Liška a Karas, Čálek nastřelil tyč a na druhé straně i domácí gólman se vyznamenal.

Ve druhé půli hned v úvodu zahodili svoje příležitosti Karas a Junek, avšak v 58. minutě dorazil střelu odraženou od břevna Votava. Dobříšští pak pálili jednu šanci za druhou. Branku nedal ani Maryška, který obešel i brankáře. V 70. minutě snížil po rohovém kopu Maryšky Junek, ale vyrovnat se domácím již nepodařilo, když dobré příležitosti měli Dort a Junek.

Dobříš: Šedivý (46. Weber) – Petrlík, Horáček, Rychlík, Čálek (72. Tran) – Rychlý (53. Maryška), Dort, Liška, Šrain – Karas, Junek

Branky: 70. Junek – 24. Hudák, 58. Votava

Rozhodčí: Máša


Dorost

Dobříš – Hořovicko 1 : 4 (0 : 1)

V první půli byli nebezpečnější hosté, kteří se ujali zaslouženě vedení. Ve druhé půli domácí hru vyrovnali a místy i získali převahu. Výsledkem bylo vyrovnání Jindrákem, avšak vzápětí hosté z penalty opět získali vedení. Dobříšští hráči pak hru otevřeli a toho využili hosté k navýšení skóre.

Rozhodčí: Liška

Další novinky

Zobrazit všechny