Výsledky 10.9.-14.9. 2014

12. září 2014

Suchdol – Dobříš 9:1 (5:1)

V černých dresech nastoupivší dobříšští fotbalisté netušili před začátkem, že to pro ně bude i černý den. Po katastrofálním výkonu odjeli ze Suchdola s debaklem,.

V první minutě došlo v jejich řadách k první chybě, kterou využil Kacafírek ke vstřelení první branky, v následující minutě po autovém vhození pak stejný hlavou k tyči zvýšil a tento hráč řádil dál. Další hlavičku poslal vedle branky, krátce na to  mířil do tyče. Hostující obránci si s tímto rychlým, vysokým útočníkem nevěděli vůbec rady. V 8.minutě zakončil Janovský únik kličkou brankáři a přidal další branku. Další průnik Janovského zastavil Svárovský jen za cenu faulu, avšak ve 14.minutě fauloval Foltýn a Kacafírek z penalty přidal čtrvrtý domácí úspěch. To, že je na hřišti i druhý tým, ukázali jen pokusy Šraina, Foltýna a Svárovského, které k úspěchu nevedly. Po jednom z centru domácích Ducho zachraňoval na brankové čáře a ve 30.minutě se Kacafírek uvolnil přes stopery a přidal další gól. Ve 38.minutě přihrál Vostrý Maryškovi, který střelou k tyči přece jen snížil. Po centru Pileckého volej Maryšky skončil těsně vedle branky domácích.

Druhá půle začala stejně jako úvod utkání, průnikem Kacafírka, který však bránu netrefil. Hosté pak přece jen získali převahu, ale výsledkem byla jen nepřesná střela J.Lišky vedle branky a gól Karase z ofsajdu. V 60.minutě vyběhl Weber mimo „šestnáctku“ za dlouhým míčem, jeho odkop zachytil Lihnart a téměř z poloviny hříště trefil opuštěnou branku. V 62.minutě byl přidržen Maryška v pokutovém území, ale Šrainovu střelu z penalty gólman Míšek vystihl a tak nedovolil hostům ani kosmetickou úpravu skóre. V 73.minutě opět Weber hasil mimo „velký čtverec“, tentokráte nastřelil Kacafírka a ten pohodlně vstřelil sedmou branku. Dobříšští v závěru zcela rezignovali a domácí diváci se dožadovali desátého gólu. A daleko k tomu nebyli. Jednu jejich střelu zastavila tyč, v 80.minutě po přímém volném kopu přidal daší úspěch hlavou Janovský, střelu Tafela z blízka Weber vyrazil, stejně jako vytěsnil hlavičku suchdolského hráče a poslední branku přidal dvě minuty před koncem po přihrávce Tafela Janovský.

Dobříšští se tak pokusí napravit dojem a zapomenout na  toto utkání příští víkend proti týmu z Vraného na domácím hřišti od 16.30 h.

Branky: 1, 2, 14, 30 a 73. Kacafírek, 8, 80 a 88. Janovský, 60.Linhart – 38.Maryška. Rozhodčí: Hůla. Diváků: 135.

Dobříš: Weber – Svárovský, Pilecký(46.Slunečko), Ducho, Pokorný – Procházka, Foltýn(46.Karas), J.Liška(68.M.Liška), Šrain, Vostrý – Maryška.

(rw)

Milín – Dobříš B 1:5 (0:2)

Branky: Königsmark – Šťastný 2, M. Liška, Slunečko, Grafnetr. Rozhodčí: Sandr. Diváci: 40.

Milín: Veselý – Petrus, Sváda, Hanáček, Vondrášek – Hesko, Vrňata, Dudáček, Vršecký – Peták, Konigsmark. Stř. Zelenka, Sláma, Doubrava.
Dobříš B: Plevka – Machač, Zbíral, Slunečko, Kozohorský – M. Liška, Ducho, Štastný, Šrain – Grafnetr, Foltýn. Stř. Hošínský, M. Řechka.

Dobříš C – Hřiměždice 4:5 (0:3)  Branky: Jak.Liška, Hemr, Jan Liška, Holý

Přestože jsme prohrávali již 1:4, naši hráči dokázali srovnat. Vítěznou branku jsme obdrželi tři minuty před koncem.