Výsledky 14.6.-15.6.2O14

15. června 2014

Dobříš – Vraný 1:2 (0:0)

Poslední utkání krajského přeboru se neslo v trochu slavnostnějším duchu. Před zahájením domácí pogratulovali ke kulatým výročím dvěma funkcionářům Karlovi Kadlecovi a ing. Petrovi Karáskovi. O přestávce byli oceněni dobříšští žáci, kteří vyhráli jak svou skupinu I.A třídy, tak i okresní přebor.

Samotné utkání pak přineslo vyrovnanou hru, ve které byli v závěru šťastnější hosté. Do první šance se dostali dobříšští, ale centr Vostrého stačili hosté odvrátit. Pak dvakrát zahrozil vranský Rainer a v zápětí na opačné straně Maryška. Brankář Jechort, zachraňoval při šancích Chaloupky a Ortbauera. V dobré příležitosti se ocitl Karas, ale nezpracoval míč a opět zahrozili hosté dvakrát střelami Fujdiara, které mířily těsně vedle branky. Poslední šanci první půle měl Maryška, ani on však gólmana Doležala nepřekonal.

Začátek druhého poločasu patřil dobříšským. Při hlavičce Maryšky se vyznamenal Doležal a v nějvětší šanci se ocitl Vostrý po průniku a ideální přihrávce Maryšky, branka však bylo pro něho příliš nízká. V 54.minutě se domácí diváci dočkali, když Maryška ideálně uvolnil Šraina a ten si s hostujícím brankářem poradil. Zdálo se že po sérii remíz domácí tentokráte získají plný počet bodů, ale opak byl pravdou. Puchmajer si ideálně zpracoval centr Talůžka, ale těsně branku minul a hosté trestali v 75.minutě, když Novák dokázal vyrovnat. Dobříšští se pak snažili o vítězný gól, Puchmajerovi zabránil ve skórování brankář, který se však při tomto zákroku zranil a musel být střídán. Tři minuty před koncem zápasu pak domáci vypili kalich hořkosti do dna, když nechali uniknout Urbana a ten si s Jechortem poradil. Závěrečný nápor dobříšských pak přinesl již jen dva rohové kopy, po kterých Puchmajerovu hlavičku vytěsnil střídající brankář Pražák a střela Foltýna trefila jen hostujícího hráče.

Po skončení utkání byli v anketě vyhodnoceni tři nejlepší domácí hráči v pořadí Maryška, Talůžek, Karas a pět vylosovaných diváků obdrželo pernamentku na podzimní část příští sezony.

Branky: 54.Šrain – 75.Novák, 87.Urban. Rozhodčí: Pavlíková. Diváků: 200.

Dobříš: Jechort – Pilecký(68.Machač), Ducho, Talůžek, Pokorný – Procházka,(46.Puchmajer), J.Liška(61.Foltýn), Šrain, Vostrý – Maryška, Karas(61. Synek).

(rw)

Dobříš B – Dal. Dušníky 9:0 (3:0)
Branky: 7., 32. a 80. Synek, 35., 52. a 78. Šebek, 50. Talůžek, 66. Suchan, 87. Svárovský. Rozhodčí: Schořovský. Diváci: 200.

Dobříš B: Weber – Dušek, Svárovský, Talůžek, Machač – Fic, Foltýn (71. Tran), Suchan, Slunečko (68. Šťastný) – T. Šebek, Synek.
D. Dušníky: D. Husák – Novotný, Šedivý (70. F. Husák), A. Švagr, Nováček – Zahout (46. Vacek), Borodin (46. M. Švagr), Žáček, Pavlík – Šimonovský, Houdek.

Do I.B třídy jsme soupeři uštědřili pěkný výprask.

Vys.Chlumec – Dobříš C 3:6

Branky: Borovka,Matějka po 2, Šibřina, Jan Liška

Dorost: Sedlec-Prčice – Dobříš 5:6 (3:2) Branky: Slunečko J. 3, Čálek,Hošinský, Puchmajer p.k.

Utkání plné zvratů, které ovlivnilo i zranění našeho brankáře Malého. Rozhodl pokutový kop Puchmajera v závěru zápasu.

Žáci: Petrovice – Dobříš B 0:4 Branky: Rada, Houba, Havelka, Semančík

První utkání jsme vyhráli 10:0 a stali se tak přeborníky okresu.