Výsledky 16.9.- 21.9. 2014

22. září 2014

Dobříš – Vraný 4:1 (2:0)

Branky: T.Šebek 2, Svárovský, Karas

Oba týmy potřebovali v sedmém kole Ondrášovka krajského přeboru napravit reputaci z minulých utkání, při tom se musely obejít bez několika stabilních hráčů. Z tohoto pohledu byli úspěšnější domácí, kterým se podařilo získat  důležité vítězství.

Hned v úvodu dopravili dobříšští míč do sítě soupeře, ale Svárovský střílel z ofsajdové pozice. Jinak byla první půle herně vyrovnaná. V první šanci se ocitl hostující Maliňák, ale Jechort včas zasáhl. V 21.minutě střílel z hranice „šestnáctky“ Šebek, brankář Löwe jeho střelu neudržel a autor střely míč dorazil do sítě. O pět minut později byl v pokutovém území faulován Liška a penaltu proměnil Šebek i když gólman vystihl směr střely, stačil však jen srazit míč pod břevno. Pak zachraňoval Jechort při střele Jarába a nohou stačil zabránit šanci Urbana. V závěru první části střílel Vostrý kt yči, ale Löwe včas zasáhl.

Druhá půle začala tvrdou střelou Šebka, kterou gólman vyrazil na břevno. Pak však přidali hosté a výsledkem byla kontaktní branka Jarába v 59. minutě z pokutového kopu za faul v nepřehledné situaci. Hosté se snažili o vyrovnání a tím umožňovali dobříšským podnikat rychlé brejky. Nováček v domácím dresu Grafnetr přiťukl míč hlavou Vostrému, který však proti gólmanovi neuspěl, ale v 65.minutě po rohovém kopu Foltýna nekrytý Svárovský vstřelil hlavou důležitý domácí gól. Hosté se dál tlačili před Jechorta, ale šance přicházely spíše na druhé straně. Karasovy střely úspěch nepřinesly a jedna orazítkovala i tyč, možnost ke zvýšení neproměnil ani Procházka a teprve v závěru si šance vypracovali i hosté. Matoušek hlavičkoval do břevna, Jarábovu střelu vytěsnil Jechort na roh a v nastaveném čase neuspěl v dobré pozici ani Urban. To domáci byli úspěšnější, když po přihrávce Grafnetra vstřeli čtvrtý úspěch Dobříše Karas.

Branky: 21 a 26(p.k.). T.Šebek, 65.Svárovský, 90(+4). Karas Rozhodčí: Chovanec. Diváků: 100.

Dobříš: Jechort – Svárovský, Pilecký, Ducho, Kokštejn – Procházka(73. Slunečko), Foltýn, J.Liška, Vostrý – Karas, T.Šebek(60.Grafnetr).

(rw)

Dobříš B -Luhy 6:0 (5:0)

Branky: 37. a 75. z pk Suchan, 8. Šebek, 11. Grafnetr, 16. Šťastný, 36. Slunečko. Rozhodčí: Šesták. Diváci: 50.

Dobříš B: Weber – Kozohorský, Zbíral, Machač, Pokorný – Šťastný (72. Pekarík), Suchan, M. Řechka, Slunečko (80. Karásek) – T. Šebek (58. Tran), Grafnetr (67. Hošinský).
Luhy: Slepička – D. Krůta, Fejt, Jun, Hadač – Matyáš, Broum, Kout, M. Krůta (79. Spilka) – Beňo, Čech.

Kamýk – Dobříš C 8:0 (3:0)

Starší  dorost: Kosmonosy – Dobříš 2:4(1:1)

Branky: Hrubý 2, Kukol, Pjaták.

Překvapivé zasloužené vítězství.

Mladší dorost: Kosmonosy – Dobříš 3:0(0:0)

Žáci starší: Poděbrady – Dobříš 4:1 (1:0)

Branka: Rehák

Žáci mladší: Poděbrady – Dobříš 3:3 (0:0) Branky: Hovorka 2, Čihák

St.přípravka: Dobříš – Sedlčany 11:3
Branky: Vinduška 5, Havlík ,Havelka,Škodný, Wachsmann, Karas, Panuška

N. Ves – Dobříš 4:11

Branky: Panuška, Havlík po 2, Vinduška, Lavu, Škodný, Tran, Havelka, Diviš, Říha