V Benátkách rozhodl jeden gól.

22. března 2014

Benátky – Dobříš 1:0 (0:0)

Domácí nastoupili v utkání v pohodě. Z jarních zápasů si přivezli plný počet bodů a skore 8:0. Hosté přijeli bez Machače a hlavně Maryšky, což bylo na hře znát. Utkání se hrálo za stálého deště a mokrý terén dělal hráčům problémy. Domácí si v úvodu vypracovali po rohových kopech dvě šance, ale dvakrát neuspěl Jiránek. Na druhé straně po rychlém protiútoku spadl při pokusu o zakončení v šestnáctce Talůžek. V první půlhodině byli benátečtí nebezpečnější. Jechort zachránil při šanci Novotného a Svárovský zachránil v poslední moment. V závěru první části se hra vyrovnala, ale ani jeden tým si větší příležitost nepřipravil.

Hned ve 46.minutě hosté zbytečně při rozehrávání přišli o míč, Korec sám před Jechortem nezaváhal a vstřelil jediný gól utkání. Stejný hráč pak střílel v dobré pozici jen do těl dobříšských hráčů. Největší šance dobříšských vznikla po vtipně rozehraném rohovém kopu, ale tvrdou Šrainovu střelu k tyči stačil brankář Vlk vyrazit. Neúspěšně se pokoušel o vyrovnání i Nikl, ale netrefil bránu. Pak zachrańoval v pokutovém území Liška odkopem na roh a po centru Novotného překopl branku domácí Buryán. Neúspěchem skončila na druhé straně i střela Karase. V 77.minutě dopravil míč do sítě opět Korec, ale rozhodčí po poradě s asistentem branku neuznal. V závěru kopali domácí dva přímé volné kopy. Střelu Jakubce stačil dobříšský hráč vytěsnit mimo tyče a bomba Kamlacha zatřásla břevnem. Tři minuty před koncem byl vyloučen po druhé žluté kartě domácí Smetana, avšak na vyrovnání již dobříšským nezbýval čas. V poslední minutě po přímém volném kopu střílel Vostrý půl metru nad břevno a to byla poslední šance utkání.

Branka: 46.Korec Rozhodčí: Suchý. Diváků:110.

Dobříš: Jechort – Pokorný, Talůžek, Svárovský, Šrain – Procházka, Nikl, J.Liška(84.Foltýn), Vostrý – Synek(65.Suchan), Karas.

Příští zápas hrají dobříšští doma v sobotu od 15.00 s Berounem.

(rw)

Nečín – Dobříš B 0:1 (0:0)
Branka: Šebek. Rozhodčí: Hruška. Diváci: 50.

Nečín: Kubín – Budínský, Vacek, Převor, Hubička – Hnida, Valenta (Kozohorský), Vršecký, Petřina, Kretschmer – Gregor.
Dobříš B: Weber – Dušek, T. Šebek, P. Šebek, Zbíral, Pilecký, Tran, Řechka, David, Šťastný, Fic. Stř: Šišma, Matějka, Máša.

Dobříš C – Počepice 4:3 (2:2) David 2, Vetchý, Šťastný – J. Chýla, R. Chýla, Skalický. RO: Veselý.

Dorost:

Dobříš – Petrovice 2:5 (1:4)  Ujali jsme se vedení již ve 4.minutě, ale díky chybám v obraně získali hosté do poločasu rozhodující náskok. Domácí, kteří měli po celý zápas mírně navrch však svoje možnosti nevyužili. Naopak hosté byli při proměňování šancí úspěšní.

Branky domácích: Hošínský 2