Výsledky 27.-31.8.2014

Výsledky 27.-31.8.2014

01. září 2014

SK Rakovník – Dobříš A 2:0 (0:0)

Již třetí nováček ze čtyř zápasů čekal dobříšské fotbalisty o víkendu. V nezáživném utkání se domácí více soustřeďovali na obranu a hosté měli v utkání sice po většinu zápasů míč na kopačkách, ale na body to nestačilo.

Již v úvodu poslal Kasík centr do šestnáctky, ale nikdo ze spoluhráčů míč nezasáhl. Pak měl tři možností ke vstřelení branky Maryška, jednou však po přihrávce Lišky zasáhl vyběhnuvší gólman Šimek, po druhé nastřelil obránce a následně z úhlu branku netrefil. Tvrdá střela Svárovského následně skončila nad břevnem. Teprve v závěru první části utkání musel řešit Weber závar před svou brankou a vedle jeho branky mířil Severin. Ještě do poločasu střílel Šrain, ale ani on nezamířil přesně.

Ve druhé půli nejdříve střílel hostující Žďánský do gólmana, pak však měli hosté převahu, ovšem Procházkovo sólo skončilo střelou vedle branky, vysoko střílel i Svárovský a v největší šanci utkání se po hezké akci Kokštejna ocitl Šrain, nastřelil však nohy brankáře a do sítě nepronikla ani jeho opakovaná střela. Foltýn poslal do šance Maryšku, ten však před gólmanem zaváhal a o chvíli na to si oba hráči role vyměnily, avšak Foltýn po kličce nastřelil jen protihráče. A tak přišla 72.minuta po běžném faulu střílel přímý volný kop z 28.metrů Sklenka, prostřelil zeď a domácí se ujali vedení. Rakovničtí se pak soustředili na rychlé protiútoky a jeden z nich zakončil v 80.minutě Pucholt. V závěru se neujala ani střela Šraina a diváky zaujala už jen efektní „patička“ Maryšky uprostřed hřiště.

Dobříšští tak po druhé doplatili na neproměňování šancí.

Branky: 72.Sklenka 80.Pucholt. Rozhodčí: Polák. Diváků: 145.

Dobříš: Weber – Svárovský(65.Pokorný), Ducho, Pilecký, Kokštejn –   Kasík(46.Procházka), Foltýn(81.Pokorný), Šrain, J.Liška, Vostrý – Maryška.

(rw)

Krásná Hora – Dobříš B 2:1 (1:0)

Branky: Koudelka, Turek – Zbíral. Rozhodčí: Schořovský. Diváci: 80.

Kr. Hora: J. Čanda – Kolář, Hubička, Krůta, V. Čanda – Koudelka, Slezák, Jandera, Holák – Turek, Lhotecký. Stř.: Sirotek, Holan.
Dobříš B: Plevka – Dušek, Machač, Karásek, Řehka – Kozohorský, Liška, Grafnetr, Šťastný – Suchan, Matějka. Stř.: Zbíral, Máša, Tran, Šebek.

Dobříš C – Prostřední Lhota 3:2 (1:1)

Branky: Pekarík, Modlík, Koukal

Dorost starší: Dobříš – Hořovicko 1:5 (0:1) Branka: Puchmajer

Dorost mladší: Dobříš – Hořovicko 5:2 (2:1) Branky: Hrubý 3, Kukol 2

Žáci st: Mnichovo Hradiště – Dobříš 7:0 (3:0)

Dobříš – Kunice 0:2 (0:0)

Žáci ml: Mnichovo Hradiště – Dobříš 6:1 (5:1) Branka: Homolka

Dobříš – Kunice 3:2 (1:1)

Branky: Holman 2, Škodný

Starší přípravka: Sedlčany -Dobříš 9:14

Branky: Havlík 3, Škodný, Diviš, Nevosad, Havelka, Karas po 2, D.Lavu

Dobříš – Nová Ves 6:5 Branky: Říha 2, Panuška, Škodný, Havelka, Karas

Další novinky

Zobrazit všechny