Výsledky posledního zářijového víkendu

28. září 2016

V šesti z devíti zápasů posledního zářijového víkendu Dobříš zvítězila. Shrnutí zápasů připravil R. Weber.

Ostrov – Dobříš 1 : 3 (1 : 1)

V souboji nováčků soutěže se hrál oboustranně útočný fotbal s množstvím střel a zmařených příležitostí. Hosté byli úspěšnější v jejich proměňování a zaslouženě zvítězili.

První nebezpečnou střelu na Šedivého branku vyslal Rašman a dobříšští vzápětí po dlouhém výkopu gólmana nevyužil Valsa nedorozumění domácího brankáře se stoperem. V 8. minutě vystřelil Novotný nepříliš prudkou střelu, která Šedivému vyklouzla z rukou do branky a ostrovští se tak lacině ujali vedení. Dlouho se však z něho neradovali. O dvě minuty později zahrával Rychlík přímý volný kop a téměř z půlicí čáry našel přesně Maryšku, který vyrovnal. Pak nebezpečně střílel těsně vedle domácí Kobera, na druhé straně gólman Süttö vytěsnil trestný kop Rychlíka a Šedivý musel čelit střelám Pachty a Tolara. Centr Šraina přihrál Valsa Talůžkovi, který však nastřelil protihráče a další Šrainův centr poslal Maryška hlavou nad břevno. V samém závěru první poloviny utkání dvakrát v dobré pozici neuspěl Maryška a domácí Novotný.

Druhou půli zahájili lépe domácí. Centrovaný míč od Novotného vytěsnil Šedivý na roh, krátce na to zmařil velkou příležitost Kobera, domácí Liška z přímého volného kopu mířil těsně nad branku, po rohovém kopu trefil Tolar hlavou tyč a Šedivý si poradil s šancemi Rašmana a Kobery. Na druhé straně průnik Dorta zastavil rozhodčí pro údajný faul. V 65. minutě unikl po levé straně Maryška a jeho přízemní centr dopravil skluzem do sítě Valsa. Když se po té neprosadil proti Šedivému Rašman, v 72. minutě se hezky přes dva hráče u brankové čáry uvolnil Dort a jeho centr na bližší tyč poslal potřetí do sítě hlavou Maryška. Dobříšští hráči se uklidnili a začali hrát svojí hezkou kombinační hru. Střelu Puchmajera gólman stačil vyrazit a oblouček Dorta skončil těsně nad břevnem. Dvě minuty před koncem nařídil rozhodčí pokutový kop za faul Horáčka na Nerada, Šedivý však vystihl směr střely Novotného a míč vyrazil. Dobříšští si tak podruhé odvezli plný počet bodů z hřiště soupeře.

Branky: 8. Novotný – 10 a 72. Maryška, 65. Valsa

Rozhodčí: Šlapák

ŽK: Tolar – 0

Diváků: 250

Dobříš: Šedivý – Horáček, Talůžek, Rychlík, Liška – Gregor (17. Junek, 64. Rajnoch), M. Puchmajer, Dort, Šrain (85. V. Weber) – Valsa, Maryška

Trenér Jiří Rychlík:

Opět jsme nezvládli začátek, naštěstí jsme brzy vyrovnali. Po hektické první půli a začátku druhé půle naše hráče uklidnila druhá branka a dokázali, že i venku se dá hrát naše hra. Čekají nás těžké zápasy a tak jsou tyto body velmi cenné.

Statistika: Střely celkem: 16 : 16 z toho na branku: 9 : 11. Rohové kopy: 4 : 5. Ofsajdy: 1 : 2. Fauly: 14 : 17

Střelecká tabulka: Maryška 7, Valsa 6, Dort 4, Liška

Pičín – Dobříš B 3 : 1 (2 : 1)

V první půli jsme sice brzy vyrovnali, ale ještě do poločasu domácí z jedné z ojedinělých akcí opět získali vedení. Ve druhé půli naši hráči přes snahu nejen nevyrovnali, ale v závěru obdrželi branku.

Branky: 10. a 29. Ježek, 81. Holák – 15. Karas

Rozhodčí: Burian

Diváci: 70

Pičín: Bohuněk – Zvolenský, Kuba, Kunc, Tesárek, Pechar (78. Holák), Benák, Rozmajzl, Blahovec, Ježek, Červenka

Dobříš B: Weber – Procházka (78. Čihák), Pjaták, Karásek, Š. Kuchař, Suchan, Zbíral, O. Puchmajer, Karas, Čálek (46. Petrlík), M. Liška (53. Pilecký)

Střelecká tabulka: Mann, Suchan, Karas po 3, Junek 2, Š. Kuchař, Petrlík

Dorost starší

MFK Dobříš – FC Jílové 5 : 3 (2 : 0)

Do poločasu jsme získali dvoubrankový náskok. V přestřelce v úvodu druhé půle jsme ještě náskok navýšili. V závěru za stavu 5 : 1 hosté náskok zkorigovali.

Branky: 33. Čálek 39. Kukol 47. Ludačka, 49. Kukol, 77. Rada

Dobříš: Malý – Petrlík, Patetl, Tran (46. Zdrubecký), Slunečko (76. Toufar), Puchmajer, Čálek, Rada, Semančík (76. Bureš), Kukol, Ludačka (69. Mařík)

Střelecká tabulka: Kukol 6, Rada 4, Burian, Petrlík, Čálek, Ludačka

Dorost mladší:

MFK Dobříš – FC Jílové 1 : 3 (0 : 0)

Po bezbrankovém poločase, jsme po obrátce dvakrát inkasovali. Po kontaktní brance domácí opět rychle náskok navýšili.

Branka: 75. Kvapil

Dobříš: Kratina – Burda, Ludačka, Farda, Fabián (53. Chýla), Mezera, Jindrák, Havelka, Kilián, Kvapil, Bartoš

Střelecká tabulka: Chýla 3, Kvapil

Žáci starší:

MFK Dobříš – TJ Slovan VELVARY 6 : 3 (2 : 2)

Hosté přijeli jen v deseti lidech, přesto v první půli udrželi vyrovnané skóre. Rozhodl začátek druhého poločasu, kdy jsme vstřelili tři rychlé branky.

Branky: 4. Matějka, 32. Píša, 38. Matějka, 39. Matějka, 42. Hovorka, 52. Sklenář

Dobříš: Fiala – Sirotek, Boudník, Škodný, Drnec, Holman, Homolka, Horáček, Hovorka, Matějka, Kuchař, Karas, Píša, Čihák, Sklenář, Čoudek

Střelecká tabulka: Holman, Matějka po 6, Hovorka 3, Sklenář 2, Škodný, Píša

Žáci mladší:

Obořiště – Dobříš 0 : 5 (0 : 3)

Naši hráči bezpečně zvítězili a udrželi si neporazitelnost.

Branky: Karas 2, Fenyk, Havelka, Panuška

Dobříš: Šprungl – Fenyk, Havelka, Panuška, Píša, Říha, Skála, Škodný, Tran, Vinduška, Diviš.

Střelecká tabulka: Havelka 8, Škodný 4, Fenyk, Panuška po 3, Vinduška, Píša, Karas po 2, Říha, Sobotka, Vávra