Výsledky prvního říjnového víkendu

03. října 2016

Šest z devíti víkendových zápasů skončilo pro Dobříš vítězně. Přečtěte si detaily, které připravil R. Weber.

Dobříš B – Kovohutě 7 : 0 (5 : 0)

Hosté přijeli pouze v deseti lidech a již z prvního útoku inkasovali. V úvodu utkání se hosté ještě drželi, ale od 27. minuty obdrželi v rychlém sledu čtyři branky a bylo rozhodnuto. Ve druhé půli naši hráči ještě výsledek navýšili.

Branky: 27. a 34. Pjaták, 32. a 75. Karas, 1. Řechka, 33. Junek, 80. Šišma

Rozhodčí: Šusta

Diváci: 30

Dobříš B: R. Weber – Petrlík, Karásek, Zbíral, Pokorný – Řechka, O. Puchmajer (49. Talůžek), Š. Kuchař (12. Šišma), Junek – Pjaták, Karas.
Kovohutě: L. Jaroš – Hnízdil, Kinčl, J. Neliba, V. Neliba, Kadeřábek, Černohorský, Netušil, Hudeček, Hála

Střelecká tabulka:Karas 5, Mann, Suchan, Junek po 3, Pjaták 2, Š. Kuchař, Petrlík, Řechka, Šišma

Dorost starší:

Hořovicko – Dobříš 4 : 0 (3 : 0)

Naši hráči nastoupili proti vedoucímu týmu a ten rozhodl již v první půli třemi brankami.

Dobříš: Malý – Patetl, Petrlík, Tran, Slunečko, Zdrubecký, Čálek, Rada, Semančík, Kukol, T.Hrubý Střídali: F.Hrubý, Mařík, Bureš, Kuchař

Střelecká tabulka: Kukol 6, Rada 4, Burian, Petrlík, Čálek, Ludačka

Dorost mladší:

Hořovicko – Dobříš 7 : 0 (2 : 0)

V první půli se naši hráči ještě drželi, avšak na začátku druhé rychle inkasovali a o výsledku tak bylo rozhodnuto.

Dobříš: Kratina – Chýla, Ludačka, Farda, Fabián, Mezera, Jindrák, Havelka, Kilián, Kvapil, Bartoš, T. Hrubý, Burda

Střelecká tabulka: Chýla 3, Kvapil

Žáci starší:

Jesenice – Dobříš 6 : 0 (4 : 0)

Již v 7. minutě jsme prohrávali 0 : 3 a o výsledku bylo rozhodnuto. Ve druhé půli naši hráči hráli již lépe, ale gól se jim vstřelit nepodařilo.

Dobříš: Fiala – Čoudek, Škodný, Holman, Homolka, Horáček, Hovorka, Matějka, Kuchař, Sklenář

Střídali: Čihák, Karas, Sirotek, Diviš

Střelecká tabulka: Holman, Matějka po 6, Hovorka 3, Sklenář 2, Škodný, Píša

Žáci mladší:

Višňová – Dobříš 0 : 16 (0 : 6)

Naši kluci si s chutí zastříleli.

Branky: Panuška 5, Havelka 4, Škodný 3, Fenyk, Vinduška, Říha, Vávra

Dobříš: Šprungl – Fenyk, Havelka, Panuška, Píša, Říha, Skála, Tran, Škodný, Vinduška, Diviš, Sobotka, Petrlík, Vávra

Střelecká tabulka: Havelka 12, Panuška 8, Škodný 7, Fenyk 4, Vinduška 3, Píša, Karas, Říha, Vávra po 2, Sobotka