Výsledky víkendu 10.5.-11.5.2013

11. května 2014
Výsledky budou postupně doplňovány

Čáslav B – Dobříš 0:3 (0:2)

Proti poslednímu týmu tabulky získali dobříšští hráči poměrně bezepčně tři body i když ve druhé půli domácí i v deseti lidech nebezpečně kousali.

V úvodu zápasu měli sice hosté častěji míč na kopačkách, ale větší šanci si nevypacovali stejně jako domácí, kteří se spoléhali na rychlé protiútoky. Výjímkou byla jen střela Vostrého vedle branky. Ten byl v první části utkání velmi aktivní, ale z jeho centrů nedokázali hosté nic vytěžit. Ve 31.minutě zahrával Šrain volný přímý kop a Talůžek z blízka hlavou vstřelil úvodní branku zápasu. Domácí odpověděli dalekonosnou střelou Mlynky z přímého volného kopu, kterou musel Jechort vyrážet na rohový kop a střelou Růžičky vedle branky. Na druhé straně byl Maryška zastaven jen za cenu faulu a následně mu chyběl krok aby dorazil do branky přihrávku Karase. Ve 42.minutě po narážečce Maryšky pronikl do „šestnáctky“ Liška, kde byl faulován. Pro domácího Výborného to znamenalo druhou žlutou kartu a pokutový kop bezpečně proměnil Šrain.

Čáslavští se však nevzdali a ve druhém poločase i v deseti se snažili o kontaktní gól. Po přímém volném kopu hlavičkoval Špičák těsně vedle branky, Mlynkova střela cíl nenašla a samostatné nájezdy Špičáka a Maxi vychytal Jechort. To již domácí dost riskovali a dobříšští podnikali časté protiútoky do otevřené obrany. Po té co postupovali tři hráči na jednoho obránce, Maryška ve vyložené pozici netrefil branku a po autovém vhozu stejného hráče Liška nepřehodil gólmana Dastycha. Po úniku Vostrého trefil Maryška břevno a další jeho střelu zneškodnil Dastych. Na druhé straně pak dobříšský brankář včasným vyběhnutím zneškodnil průnik Špičáka a v 81. minutě po dlouhém výkopu Jechorta se uvolnil Maryška a tentokráte si již s domácím gólmanem poradil. Domácí pak rezignovali a hosté ještě v závěru Talůžkem a Maryškou trefili dvakrát tyč a nebezpečnou střelu vyslal na branku Liška. Za domácí pak neproměnil dobrou příležitost Vrána.

Branky: 31. Talůžek, 43. Šrain (p.k.), 81.Maryška.  ČK: Výborný(D). Diváků: 70. Rozhodčí: Vlk.

Dobříš: Jechort – Pilecký, Talůžek, Nikl(21.Ducho), Pokorný – Vostrý, Foltýn (51.Procházka), J.Liška, Šrain – Maryška, Karas(64.Karásek).

(rw)

Nový Knín – Dobříš B 1:4 (0:2) Branky: 51. Pouček – 10, 27, 49. M.Řechka, 90. M.Liška

Dobříš B: R.Weber – Matějka, Dušek, Zbíral, P.Šebek – Šťastný(46.Modlík), Fic, Karásek(74.Pilecký), M.Liška – M.Řechka, Tran

Dobříš C – Petrovice B 4:3 (3:0)

Branky: Holý 2, R.Řechka, Máša

Dorost:Dobříš – Králův Dvůr 4:1 (2:1)

Branky: Hošínský 2, Čálek, Puchmajer

Žáci: Dobříš A – Nové Strašecí 13:0 (8:0)

Branky: Kukol, Hrubý po 4, Rada, Schütz po 2, Zdrubeký

Dobříš B – Podlesí 5:0 (3:0)