Ve čtvrtek dne: 11.září v 16.30 hodin na hřišti V Lipkách začíná první trenink předpřípravky.

Zveme naše nejmladší fotbalisty a jejich rodiče.

Bude průběžně doplňováno.

Dobříš – Sedlčany 1:1 (1:0)

V derby dvou týmů z okresu se mužstva zaslouženě rozešla smírně. V průměrném utkání měly oba týmy zhruba stejně příležitostí ke vstřelení branek, avšak ujaly se jen po jedné na každé straně.

Dobříšští začali zápas útočně a v první čtvrthodině několikrát ohrozil Mošničkovu branku Šrain. Střela z přímého volného kopu skončila těsně nad brankou, s druhou z úhlu si poradil hostující gólman stejně jako s pokusem o lob. Domácího Webera ohrozil jen vlastní obránce Pilecký nepodařeným zákrokem. První střelu na domácí branku pak vyslal Matoušek avšak brankáře neohrozil. Ve 30.minutě poslal do „šestnáctky prudký centr Maryška a Puchmajer hlavou přehodil sedlčanského brankáře. Po tomto gólu hosté začali důsledněji napadat protihráče a začali být nebezpečnější. Hostující Matoušek zahrával několik tři trestné kopy a po jednom z nich Weber vytáhl hlavičku Čejdy na roh. Ke konci první části utkání se hezky uvolnil Maryška, ale při jeho střele se vyznamenal Mošnička, který stačil míč vyrazit. Na druhé straně nepřinesl úspěch ani přímý volný kop Peška.

Do druhé půle vlétli hosté se snahou o vyrovnání, ovšem většina jejich akcí končila před pokutovým územím nebo centrem, kde se hráči před brankou nedokázali prosadit. Dobříšští podnikali rychlé protiútoky a po centru Vostrého hlavička Maryšky mířila nad břevno. Na druhé straně střílel vedle branky Pudil. Po rychlých brejcích si Liška narazil míč se Svárovským, ale jeho střele chyběl důraz stejně jako Šrainovi po narážečce Maryšky. V největší šanci domácích se ocitl Šebek, avšak branku netrefil. Hosté pak zesilovali tlak a dočkali se v 79.minutě, kdy po závaru před Weberem střílel Senft z hranice „šestnátky“, míč se odrazil od jedné tyče do druhé a zamířil do branky. V závěru se snažila obě mužstva o rozhodnutí. Karasovu možnost zhatil včasným vyběhnutím Mošnička, střelu hostujícího hráče stačil ukopnout Pokorný a  tečovaný pokus Senfta vytáhl Weber na roh.

Branky: 30.Puchmajer – 79.Senft. Rozhodčí: Kubečka. Diváků: 300.

Dobříš: Weber – Pilecký, Ducho, Svárovský, Pokorný – Puchmajer(57.T.Šebek), Foltýn(83.Karas), J.Liška, Vostrý – Maryška, Šrain.

Sedlčany: Mošnička – Pešek, Brotánek, Janoušek, Lípa – Pudil, Čejda(65.Senft), Matoušek(75.Vystyd), Haas(90.Sirotek), Soldát – Němec.

(rw)

Dobříš B – Trhové Dušníky 6:1 (3:1)

Branky: 19. a 79. Kasík, 32. Procházka, 34. Grafnetr, 67. Machač, 75. Šťastný

Dobříš B: Jechort – Machač, Zbíral, Ducho (55. P. Šebek), Kozohorský (80. Pekarík) – Kasík, Procházka, Slunečko (75. Fic), Tran – T. Šebek (71. Šťastný), Grafnetr.
Trh. Dušníky: Švarc – Řezáč, Míka (25. Rusínko), Doubek, Beran – Gregořica (76. Németh), Stránský, Krejčí, Ďuriš – Gasch, Kleindienst.

Obořiště – Dobříš C 1:5 (0:2) Branky: Šťastný 2,Foukner, R.Řechka, Dedík

Starší  dorost: Mnichovo Hradiště – Dobříš 7:4 (5:1) Branky: Pjaták 2, Kočí, Čihák

Mladší dorost: Mnichovo Hradiště – Dobříš 4:4 (3:4) Branky:

Hrubý 2, Kukol, Balík

Žáci starší: Velim – Dobříš 6:1 (0:0) Branka: Rehák

Žáci mladší: Velim – Dobříš 2:3 (0:0)Branky:Matějka, Čoudek, Kokoška

Starší přípravka: Nový Knín – Dobříš 5:10 Branky: Havlík, Diviš, Havelka po 3, Wachsmann