Výsledky z víkendu 10. a 11. září 2016

11. září 2016

Z osmi zápasů, které o víkendu proběhly, Dobříš sedmkrát zvítězila. Shrnutí víkendového brankobraní připravil R. Weber.

Malše Roudné – Dobříš 3 : 1 (1 : 0)

Ve svém dalším zápase na hřišti soupeře dobříšský nováček neuspěl. Oba týmy hrály útočný atraktivní fotbal, ale na rozdíl od hostů si domácí dokázali vypracovat mnohem více brankových příležitostí, a proto zaslouženě vyhráli.

První vyloženou šanci Roudného měl Markytán po centru Kössla, trefil však jen nohy Šedivého. Na druhé straně po pasu na Maryšku, musel domácí gólman řešit situaci hlavou mimo pokutové území, a průnik Valsy odvrátili domácí na roh. Další velkou šanci měli domácí hráči po rohovém kopu, kdy po zmatku v pokutovém území zachraňoval Šedivý za pomoci tyče. Chybu hráčů Roudného nepotrestal Valsa a tak v závěru první půle stříleli těsně vedle hostující branky O. Otepka a z voleje Píša. Ve 40. minutě však po centru Vávry poprvé prostřelil Šedivého Píša. Těsně před odchodem do šatny se prezentoval tvrdou střelou z 18 metrů Maryška, ale brankář Konečný se poprvé vyznamenal.

I druhá půle se nesla ve stejném duchu. Hned v jejím úvodu se dostal do dobré šance Valsa, avšak minul branku, po centru Procházky bombu Šraina ze vzduchu zkrotil Konečný a na druhé straně zachraňoval hlavou Horáček před Kösslem a dobrou šanci neproměnil Štěpánek. Šedivý včas zasáhl při střele Markytána, ale rozhodnutí zápasu přišlo kolem šedesáté minuty. V 58. minutě po rohovém kopu nedokázali hosté trefit míč, který prošel kolem branky a z protiútoku R. Otepka zkušeně obstřelil Šedivého. Za dvě minuty překvapil dobříšského gólmana Štěpánek střelou z úhlu a vstřelil třetí gól domácích. Dobříšští se nevzdali, dál vehementně útočili, avšak do odkryté obrany pronikali roudničtí hráči a velice často střelami ohrožovali dobříšského brankáře. Zákrok na Maryšku v „šestnáctce“ neposoudil rozhodčí jako faul a z rychlého brejku se neprosadil Markytán a Bartoš střílel do tyče. Bombu střídajícího Junka Konečný vyrazil a v závěru utkání po centru Maryšky neuspěl Valsa. Dvě minuty před koncem domácí obránce naservíroval míč Maryškovi, který sice trefil gólmana, ale odražený míč poslal Valsa obloučkem do sítě. V samém závěru pak Konečný skvěle vytáhl hlavičku Maryšky po centru Valsy.

Branky: 40. Píša, 58. R.Otepka, 62. Štěpánek. Bez ŽK.

Rozhodčí: Dujsík

Diváků: 120

Dobříš: Šedivý – Horáček, Talůžek, Rychlík, Liška(70.Pokorný) – Procházka(65.Junek), M.Puchmajer, Dort, Šrain(70.Rajnoch) – Valsa, Maryška.

Dublovice – Dobříš B 2 : 5 (0 : 0)

Výborný výsledek nad ambiciózním soupeřem. Naši hráči rozhodli ve druhé půli.

Branky: 59, 63 a 83. Mann, 74. Petrlík, 75. Karas

Rozhodčí: Soukup

Dobříš: Weber – Čálek, Jechort (48. Petrlík), O. Puchmajer, Karásek, Mann, M. Liška, Pjaták, Karas, Řechka, Bukva (62. Čihák)

Střelecká tabulka

Mann 3, Suchan, Karas po 2, Junek, Š. Kuchař, Petrlík

Dorost starší:

Kunice – Dobříš 0 : 3 (0 : 1)

V utkání byli naši hráči jednoznačně lepší, předvedli bojovný a zodpovědný výkon na těžkém terénu a malém hřišti. Domácí nevystřelili na branku ani jednou, a našemu týmu byla upřena jedna regulérní branka. Poslední gól dal Burian dalekonosnou střelou do „šibenice“.

Branky: 6. Rada, 78. Kukol (p. k), 90. Burian

Dobříš: Malý – Patetl, Slunečko (89. Bureš), Tran, Balík, Petrlík, Semančík, Mařík (60. Zdrubecký), Rada (76. Tenkrát), Kukol, Burian

Střelecká tabulka: Kukol 2, Rada, Burian

Dorost mladší:

Kunice – Dobříš 1 : 3 (1 : 0)

Naši hráči výsledek otočili ve druhé půli. Střelecky se zaskvěl autor tří branek Chýla. Domácím ve druhé půli došly síly.

Branky: 44 (p. k), 55 a 61. Chýla

Dobříš: Fabián – Burda, Jindrák, Farda, Kratina, Mezera, Chýla, Havelka, Kilián, Kvapil, Bartoš, Nikel, Ludačka

Střelecká tabulka: Chýla 3

Žáci starší:

Dobříš – Hostouň 7 : 3 (5 : 1)

Naši kluci měli první půli průběh utkání ve svých rukou, ve druhé půli umožnili soupeři korigovat skóre.

Branky: 20, 24, 33 a 39. Holman, 3 a 7, Hovorka, 48. Sklenář

Dobříš: Fiala – Horáček, Kuchař, Drnec, Boudník, Sklenář, Holman, Hovorka, Škodný, Homolka, Matějka, Karas, Pinc, Píša, Sirotek, Havelka, Kudrna

Střelecká tabulka: Holman 5, Matějka, Hovorka po 2, Sklenář, Škodný

Žáci mladší:

Dobříš – Nový Knín 5 : 5 (4 : 2)

Naši kluci celý zápas vedli a měli výraznou převahu. Za stavu 5 : 2 po několika chybách soupeř vyrovnal.

Branky: Fenyk, Škodný po 2, Vávra

Dobříš: Diviš, Šprungl – Filip, Havelka, Panuška, Petrlík, Píša, Říha, Skála, Škodný, Tran, Vávra, Vinduška, Sobotka