Výsledky zápasů 7.6.- 8.6.

08. června 2014

Čelákovice – Dobříš 1:1 (0:0)

Hosté po čtvrté za sebou uhráli remízu, tentokráte však s ohledem na vývoj utkání mohou být za bod šťastní. Trenér Šrain tentokráte s ohledem na velké vedro dal poprvé možnost maximálnímu počtu hráčů.

Již jistý sestupující domácí tým začal zápas náporem a Weber se měl co ohánět. Čelákovičtí dokazali i dopravit míč do sítě, ale pro ofsajd se stav utkání neměnil. Zvláště rychlý Kubeš dělal dobříšským velké problémy. Postupně se hra vyrovnávala a hosté se také dostali do několika šancí. Maryška sám před brankářem Hlaváčka nepřehodil, v „šestnáctce“ si Synek zpracoval míč, ale netrefil bránu. Na druhé straně Poběrežský také Webera nepřehodil a střela Koloveckého mířila doprostřed branky. V závěru první půle po centru Vostrého výborně zneškodnil gólman hlavičku Maryšky, vychytal i Vostrého, který na něho sám postupoval a po rohovém kopu se neprosadil ani Maryška.

Druhou část utkání začali domácí opět náporem z kterého vytěžili jen sérii rohových kopů. Do pokutového území se ze strany prokličkoval Kubeš, ale nikoho ze spoluhráčů nenašel a samostatný únik Poběrežského zneškodnil Weber, stejně jako střelu Hájka. Udeřilo však na druhé straně. V 68.minutě po centru Vostrého přihrál Maryška Karasovi a ten zajistil Dobříši vedení. Krátce na to mohl zvýšit Vostrý, mířil však mimo branku. Čelákovičtí pak vrhli všechny síly do útoku a smutným hrdinou se stal Poběrežský, který během deseti minut trefil třikrát tyč, z toho dvakrát před ním zívala prázdná brána. Čtyři minuty před koncem se domácí přece jen dočkali vyrovnání, když po rohovém kopu nehlídaný Švorba hlavou zamířil do dobříšské branky.

Branky: 86.Švorba – 68.Karas. Rozhodčí: Leška. Diváků: 100.

Dobříš: Weber – Pilecký(46.Pokorný), Svárovský(46.Ducho), Talůžek, Machač – Procházka(46.J.Liška), Foltýn(60.Puchmajer), Šrain, Vostrý – Maryška, Synek(60.Karas).

V posledním kole přivítají dobříšští v sobotu v 17.00 již tradičně Vraný.

(rw)

Kr. Hora – Dobříš B 4:5 (3:3)

Branky: Holák 3, Turek – Talůžek 4, David. Rozhodčí: Šikýř. Diváci: 50.

Dobříš B: Jechort – Karásek, Machač, Talůžek, Fic – Tran, Řechka, David, Šťastný – Synek, Foltýn. Stř.: Quang, Pilecký.

Utkání plné zvratů.

Dobříš C – Kamýk 1:3 (0:2) Branka: Tran

Dorost: Dobříš – Jílové 3:6 (0:4) Branky: Kukol,Klucký, J.Slunečko.

Hosté těžili za dvou silných útočníků. Již v 15.minutě vedli 3:0. Náskok navýšili až na hrozivývh 6:0. V závěru jsme utkání korigovali.

Žáci: Dobříš – Petrovice 10:0

Branky: Zdrubecký, Hrubý po 3, T.Mařík 2, Jindrák, Kadlečík

Před odvetou si naši kluci prakticky zajistili titul přeborníka okresu.

Ml.žáci: Březnice – Dobříš 2:2 Branky: Kilián 2