Výsledky ze svátečního víkendu 1.5.-4.5.2014

04. května 2014

Výsledky budou postupně doplňovány.

Dobříš – Jíloviště 2:1 (0:0)

Na dobrý výkon v minulém kole chtěli dobříšští navázat i v domácím prostředí. Nakonec slušný počet diváků za chladného počasí viděl, zvláště ve druhém poločase, hezkou kopanou, ve které byli nakonec šťastnější domácí, kteří dokázali otočit nepříznivé skóre.

Dobříšští začali zápas náporem, ale kromě střely Maryšky, kterou hostující gólman vyrazil a několika rohových kopů si větší příležitost nevypracovali.  Postupně se hra vyrovnala a Procházka musel na poslední chvíli řešit nebezpečný útok hostů. Jílovišťský brankář Vahala měl pak problémy s centrem Šraina, na druhé straně skončila těsně vedle branky hlavička Pecháčka, stejně jako nebezpečná střela Adamči. Nikl následně hledal pasem Maryšku, kterému chyběl krok aby postupoval sám na brankáře, další rychlý útok Dobříše skončil nepřesnou střelou Šraina, sám před gólmanem se ocitl Maryška Vahala stačil včas zachránit a po rohovém kopu Šraina tečoval míč Maryška a brankář z čáry stačil míč vyrazit. Na druhé straně se prezentoval nepřesnou střelou Adamča.

V úvodu druhé části utkání po centru Pokorného střílel Karas z úhlu Vahala však míč vyrazil na roh a po jeho zahrání hlavičkoval Nikl nad břevno. Do velké šance se dostal z rychlého protiútoku Janoušek avšak zamířil do tyče. Domácí měli sice častěji míč na kopačkách, ale jílovišťští podnikali nebezpečné protiútoky. Centr Vostrého poslal nad branku Talůžek a po identické akci o chvíli později ještě ve větší šanci Talůžek opět přestřelil. Hosté se dočkali v 61.minutě, kdy při jednom z rychlých brejků zužitkoval Balcar přihrávku Janouška ve vedoucí gól. O sedm minut později po centru Šraina vyrovnal hlavou Nikl. Následovala nejlepší fáze zápasu, kdy se oba týmy snažili strhnout vítězství na svou stranu. Únik Janouška zastavil  pádem pod nohy Weber a po chybě domácí obrany překopl z dobré pozice domácí branku Kočí. Rozhodlo se tři minuty před koncem. Šrain poslal centr z přímého volného kopu do šestnáctky a střídající Synek hlavou rozhodl. Závěrečná snaha o vyrovnání již žádnou možnost Jílovišti nenabídla.

Branky: 68. Nikl, 87. Synek – 61. Balcar. Diváků 120. Rozhodčí: Kudrjavcev.

Dobříš: Weber – Procházka, Talůžek, Nikl, Pokorný – Vostrý(62.Karásek), Foltýn, J.Liška, Šrain – Maryška, Karas(70.Synek).

Příští týden hrají dobříšští již ve středu v 18.00 hodin čtvrtfinále poháru SKFS ve Voticích a v sobotu od 15.00 hodin v Čáslavi s místním „béčkem“. Autobus odjíždí ve 12.15 hodin od stadionu.

(rw)

Dobříš B –  Sedlčany B 2:0 (1:0)

Branky: 39. T. Šebek, 66. Ducho. Rozhodčí: Kobík. Diváci: 60.

Dobříš B: Jechort – Zbíral, Dušek, Karásek (76. Pekarík), P. Šebek – Šťastný, Ducho (69. Máša), M. Řechka, Suchan – Tran (73. Slunečko), T. Šebek.

Hosté nastoupili v deseti lidech a dohráli v sedmi! Výsledné skóre mohlo být vyšší.

Dal. Dušníky B – Dobříš C 2:3 Branky: R.Řechka 2, Modlík

Naši hráči otočili ze skóre 0:2.

Dorost: Lety – Dobříš 1:1 (0:0) Branka: Bukva

Žáci : Jílové – Dobříš A 1:13 (0:5)  Branky: Schütz, Kukol 4, Hrubý, Petrlík, Rada, Semančík po 2, Houba

Další krok v boji o postup

Petrovice  – Dobříš B 1:3 (1:2) Branky: Jindrák, Havelka, Zdrůbecký

Mladší žáci: Dobříš – Březnice 2:7 (0:2) Branky: Malý, Mezera

Utkání rozdílných váhových kategorií.

Starší přípravky:

Čtvrtfinále: Dobříš A- Milín 17:2 Branky :Pinc 5x, Matějka 4x, Homolka 3x, Kokoška 2x, Čihák 2x, Čoudek

Postoupili jsme do semifinále okresního přeboru.

MFK B – Březnice 4:21 Branky: Škodný, Karas, Havlík, Havelka

Mladší přípravka: Podlesí – Dobříš B 9:5.